Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-05-22 00:11:12

YodaX

UNIA 10

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 165

Dzięki kochani ! :)

Przyszedł czas sie pożegnać

Dziękuję 

Grand Reaperowi, który koordynował od początku do końca zarówno obronę jak i budowę Cudaka w Alamo 00.
Cud był jego dzieckiem - prawie tam mieszkał

zbyszczek sittował cudaka, żywił nas, bronił i przechowywał nam plany w kryzysowych sytuacjach.

grzelak i piomode bez ich dostaw zboża i pomocy przy sittowaniu Cudaka byłoby ciężko.

Mooroo w pierszych dniach Cudaka sittowała go i dostarczała zboże potem się rozstaliśmy ale wiem, że bardzo
nam pomogła nim odeszła i doceniam to - jej deff stał w Alamo 00 do końca.

Wspierali Alamo 00 deffem i zbożem w trudnych chwilach:

Misqu, MarcinL, matecznik, jarsztyk, adam u2, Harakd, agnisma, sly, Bona, Kurak, bestia007, Zukero, rzymianka07, nimfa,
ARL, magrat_garlick, fordzik1, eremik, Francuz, maydayka87, brydzia, nowy211, MIRAS, YI-HA, basia1, larryl, cruk23, kondziczek
wyimaginowanyma, jolanda, VanPablo, hubertj, gruba11, dorato1996, ArtekTP, Kalanos, wodzunia, słoneczko84, Bachula, m4x, gandhi,
KaroKu1, MACOS, mundek74, Karczmarz, Maj5, p-zdunek, the best chrus, Kurak, torwart88, mikemiś, Iron Women, jack73, mona,
Yeti, Yaroslau, gramer, darek, gruby_mak, Lord Mario, Bartuc, afn, Kalka, szachus, Oscar, Aluśka, Bartimaeus, torwart88, bosa24,
agarow, Maćko22, Thorgal, ciula, switowna, atina1987, SpydeRR, Lady Khaterine, Kasieńka83, abcedarius, patryk1gg, vladekm,
Endei, Spider321, tosca1, Sirebart, gorczes, nemon2277, Rudasek, hannika, blumchen, Belzebub, alexandra, p3p3s, nektar,
Jazabek, Trazer, jacknet, Darkmon, HitPointsebs   ...
i wielu innych, których nicki nie sposób tu wszystkie wymienić ale to oni sprawili że deff w Alamo 00 zjadał ponad 1 200 000 cropa/h


A teraz moich "siedmiu wspaniałych", ludzie dla mnie bardzo ważni

grimalkin i Silencer, dwie wspaniałe istoty, które zawsze na każde wezwanie, wspierały mnie deffem, zbożem i massami w jego sprawie.
grimalkin była również zaufanym opiekunem mojego konta na wypadek gdyby coś się stało.
Silencer była moim logistycznym łącznikiem z wieloma innymi graczami załatwiając w kryzysowych sytuacjach deff i zboże.
Deff obu Pań wybronił mi przed skatasowaniem 2 osady ze skarbcami w ostatniej fazie gry !

Picia, bobski, Ona_Niema_Wacka, apa, futix ich lotne deffy łącznie prawie 20k woja w końcowej fazie gry były prawie jedyną osłoną dla
moich osadek ze skarbcami, pomiędzy którymi przerzucałem plany -  to oni mają na rozkładzie kilka silnych offów, które rozbiły się o ich deff.



Bardzo dziękuję wszystkim, którzy deffem i zbożem wsparli Alamo 00 i sprawili, że twierdza walcząc do końca i przyjmując
ataki konkurencji, dotrwała do końca serwera!

Mam nadzieję, że nie raz wspomnicie, że Wasz deff bił się w Alamo 00 na s6.

Kończymy ten serwer na 5 lokacie z 95 lvl Cudaka, odparliśmy offy VU i RiZ.

Podnosząc się po każdym ataku, odbudowując magazyny i stawiając kolejny poziom Cudaka zmusiliśmy ich liczenia sie z nami i a co za tym idzie rozproszenia sił.   

Jesteście wspaniali bo to Wy tego dokonaliście ponad dawnymi podziałami w imię jednego sojuszu - Unii !!!

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie !

YodaX


Kto się broni pisać o deff* ( * 1k deffa - wieczysta rezerwacja dla grimalkin )

Offline

 

#2 2008-05-22 00:22:02

zbyszczek

Dyplomata UNII

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 140

Re: Dzięki kochani ! :)

YodaX, sittowanie cudu w sojuszu, który wygrał pierwszy polski classic to coś, co będę mógł wnukom opowiadać Pozdrowienia i gratulacje dla pozostałych budowniczych i WSZYSTKICH wspierających defem i zbożem.

Offline

 

#3 2008-05-22 00:50:14

bobski

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 39

Re: Dzięki kochani ! :)

siema Yodax!!
czytalem z zaciekawieniem liste osob przez Ciebie wymienionych i w pewnym  momecie serce mnie zabolalo bo nie bylo mnie na  niej - wiesz pewnie jak jest nawet w grze gdy sie poswiecasz ,robisz co mozesz a tu zero docenienia. jednak,ze  po deszczu wyszlo sloneczko i patrze jestem troszke nizej <jupi>
jakby nie bylo przywiazalem sie do tej gry, a przedewszystkim do ludzi ...
milo bylo grac dla Was wszystkich i dla wspolnie obranego celu.
pozdrawiam  i moze jeszcze kiedys do uslyszenia w wirtualnej rzeczywistosci
P.S. loginy bobski i bobceusz sa zawsze moje w necie, wiec jak ktos je zobaczy to napewno ja

Offline

 

#4 2008-05-22 00:52:39

afn2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 9

Re: Dzięki kochani ! :)

Dziękuję za wspólną grę, za super sympatyczną atmosferę podczas budowy Alamo.
Czytając forum poświęcone temu cudowi miło było mieć świadomość, że czas spędzony przy kompie jest doceniany przez innych graczy. Poprostu czytając chciało się grać
Powodzenia dla tych, którzy zamierzają grać po restarcie lub już grają na innych serwerach.
Wszystkiego dobrego dla tych, którzy postanowili zająć się czymś innym niż travian.
Doszliśmy do 95lvl - poprostu gra skończyła się o 5lvl za wcześnie

Pozdrownienia dla wszyskich
afn2/afn

Offline

 

#5 2008-05-22 01:04:26

hubertj

UNIA 10

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 33

Re: Dzięki kochani ! :)

Yodax, odrobine szkoda ze to nie Alamo 00 wygralo, ale mam swiadomosc ze gdybysmy w pewnym momencie nie wzieli na siebie najciezszych atakow, to pewnie nie byloby zwyciestwa u Gaura. Swietnie sie gralo, koncowka pasjonujaca (hustawka nastrojow od euforii po zrezygnowanie i z powrotem) az po happy end. Powodzenia na innych serwerach ja przechodze na travianowa emeryture ;-)

Offline

 

#6 2008-05-22 09:41:39

Bona

UNIA 16

288839
Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 29

Re: Dzięki kochani ! :)

Yodax i cała ekipa budowniczych Alamo byliście wspaniali Szkoda trochę że to nie Alamo wygrał ale bez niego to Gaur też by nie wygrał. Wierzyłam w Unie i teraz się bardzo cieszę z cudu.

Piszcie trochę teraz o waszej strategii, kolejności budowania itd. Wskazówki na pewno przydadzą się tym którzy kontynuują walkę na innych serwerach. Poza tym jesteśmy cholernie ciekawi

Offline

 

#7 2008-05-22 09:59:00

YodaX

UNIA 10

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 165

Re: Dzięki kochani ! :)

Strategia i koordynacja była domeną Grand Reapera, ten człowiek ma olbrzymie doświadczenie i wiedzę, która pozwoliła nam zajść tam wysoko    

Ja ze swojej strony powiem tylko tyle, że w Alamo 00 od początku przejęcia osady od Natarów gromadzony był i utrzymywany Wasz olbrzymi deff... i jak na twierdzę przystało trzeba było sporych offów żeby nas ugryźć

Tak jak napisałem w moim profilu.... tej wiosny Wy bronicie swojego Alamo na s6... i obroniliście!

Przetrwaliśmy do końca z murów schodząc z tarczą 


Kto się broni pisać o deff* ( * 1k deffa - wieczysta rezerwacja dla grimalkin )

Offline

 

#8 2008-05-23 09:04:01

Ona_Niema_Wacka

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 106

Re: Dzięki kochani ! :)

Yodax Dzieki za uznanie ale to przedewszystkim tobie graty za cierpliwosc do cudu i nas jako pomocnikow bylo fajnie nieraz gorzej nieraz lepiej ale jakos dawalismy rady wiec Gratuluje Ci Yodax i nam Unitom za tak fajna i zorganizowana ostatnia faze gry
pozdrawiam:)

Offline

 

#9 2008-05-23 09:06:24

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 161

Re: Dzięki kochani ! :)

Łza sie kręci w oku że już koniec i ze takie miłe słowa tu padają...
Wielkie dziekuję za wspólna grę - to była wielka przyjemność spotkac tu takich wspanialych ludzi - do zobaczenia na s5

ps: a ja tu dalej zagladam... ehhhh


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto8.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl www.oddworld.pun.pl www.smcraft.pun.pl www.fir2010.pun.pl