Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-05-23 08:31:54

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 161

Podziękowanie

Bardzo wszystkim gratuluję wytrwania na s6 no i wygranej !!!! Każdy z nas jest zwycięzcą mimo iż wielu budwało inne cudy niż Gaura. Jednak wszystkie 5 złozyło się na jedną wygraną! Graltuluję Gaurowi 100 levelu i Klaudiuszowi który mu cały czas pomagał - świetnie wykombinowana strategia, wiele nieprzespanych nocy - jesteście bohaterami tego serwa!
YodaX i Grand Reaper - wpieralam was jak mogłam i goraco kibicowałam - bo Pierozek był chyba najbardziej pro-Unijnym cudakiem przy którym pracowało najwiecej nas z pierowtnych swoich sojuszy. Grand był mózgiem calej opercji a Yoda sercem. Dzięki wielkie za to że stworzyliście taką wspaniałą atmosferę i ze kazdy z nas cieszył się nawet jak oberwaliśmy-bo wiedzielismy że nie na marne i ze jesteśmy zwycięzcami!
m_dzik, gola, Georgina i wszycy sitterzy - Gratulacje!!!! Chylę czoła przed waszą pracą-wygralismy razem w Cudziku!
MarcinL-mój ulubiony szef   super się grało, do zobaczenia na s5-mam nadzieję że będziesz dowodzil!
grimalkin - moja ulubiona złośnico na s5 pokarzesz jeszcze co masz za uszami
Zbyszczek i Matecznik-wielkie dzieki za tworzenie Uni w umyslach wszytskich graczy
Wiem że nie wymienilam sporej liczby osób, ale tak naprawdę nie jestem w stanie was wszytskich tu wymienić bo wszcycy jesteśmy dziś wygrani! Odsyłam do wątki malycha74: http://www.alliance.pun.pl/viewtopic.php?id=1200 - tutaj jestescie wszyscy wymienieni i kazdemu z osobna dziekuję
Jeszcze raz wszystkim gratuluję, łza kreci się w oku ze to już koniec... dlatego zapraszam na s5, ćwiartka ++
Silencer, Wonder Woman


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akademialegionistow.pun.pl www.sgaming.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl www.nizaryci.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl