Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#46 2008-05-16 14:39:38

grimalkin

Gość

Re: ATAKI na DIABLICA

oczywiscie juz tlumacze - no  wiec dostales bana za notoryczne lamanie zasad forum czyli wklejnie linkow zamiast grafiki

 

#47 2008-05-16 16:45:50

bodeq

UNIA 1

2676205
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 95

Re: ATAKI na DIABLICA

to chyba dowcip straciłem prawie 40k offa u diablicy potem zostałem obrażony a na koniec dostałem bana za wklejanie nie takich raportów hehe pięknie. Szkoda, że na tym forum jest znacznie więcej takich raportów a ja raptem wkleiłem ze 3 z czego 2 były zaraz po połączeniu. Sprawiedliwość hehe skoro ja dostałem bana za taki banał to nie wiem jaka kara była by miarodajna dla Klaudiusza ?? No ale standardowo są równi i równiejsi (czytaj ZKS i inni). Dziękuje wszystkim za grę na prawdę miło było mi spotkać większość z was szczególnie miło wspominam okres LUXP gra ze Zbyszczkiem, Matecznikiem, Roberrtem, Macgregorem, Ash, JerryBudda, Siemkiem, Szwagrem i resztą ekipy była genialnym przeżyciem może kiedyś to powtórzymy;) Pozdrawiam
BODEQ


Zawsze wierny LuxP:) Witam współsojuszników z ZKS, NEW, UNIPER
http://pl.youtube.com/watch?v=xfTnlbq0KVA

Offline

 

#48 2008-05-16 17:23:30

MIRU_ZG

UNIA 5

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 5

Re: ATAKI na DIABLICA

Wiec zaczne od tego: czy to ze straciles te 40k ofa (malo) bylo strasznym ciosem dla ciebie, nikt nie kazal ci go wysylac, tylko pytanie po co go trzymac w osadzie i potem sie cieszyc ze sie mialo jak nigdy sie nim nie atakowalo.

te 3 linki wspomniane na pewno sa w tym jednym poscie i kilku nie policzyles jeszcze chyba

Jak widac bylo poinformowanie potem przyznanie sie do bledu i slowa ze sie dostosuje gracz bodeq do regulaminu a mimo to nadal go lamie. za szybki przyklad wstawiam screen ;p a jak ktos chce caly temat obejrzec to tutaj : http://www.alliance.pun.pl/viewtopic.php?id=69&p=1

PS twoj ban sie skonczyl co widac postem, klałdiusz natomiast wg matecznika ma na 2 dni

matecznik napisał:

klaldiusz - za obraźliwe słowa wobec dwóch użytkowników forum (bodeq i starzec) 2 dni braku dostępu do forum

. a w jego panelu logowania jest on jako bezterminowy i nadal nie ma dostepu do forum. I prosby o obrazki z atakow na cud gaura spelnione beda gdy ban sie skonczy ;p

tak wiec chyba masz racje kara jest niemiarodajna i na dodatek informacje wyzej podane przez matecznika sa bledne. co do tych rownych i rowniejszych to bana dawal matecznik a jak kazdy wie on pochodzi z luxp ;p zatem twoj argument ktory jakze pieknie ma pokrzepiac innych kolegow do buntu jest mierny ;p

http://i29.tinypic.com/ilw30p.jpg


Pozdrawiam Miru

Ostatnio edytowany przez MIRU_ZG (2008-05-16 17:57:03)

Offline

 

#49 2008-05-16 17:36:13

m_dziq

UNIA

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 64

Re: ATAKI na DIABLICA

Panie i Panowie... są ważniejsze sprawy teraz, błagam.

Offline

 

#50 2008-05-16 18:01:46

bodeq

UNIA 1

2676205
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 95

Re: ATAKI na DIABLICA

Jak widzisz to był jeden post od tamtego czasu zaprzestałem wklejania raportów. W późniejszym etapie gry spotykałem się z podobnymi raportami i nikt z tego powodu nikogo nie banował. Strata wojska mnie nie boli ale boli mnie jak traktuje się tu ludzi. No skoro chamstwo w jednym sojuszu między różnymi graczami to standard to ja dziękuje ty może jesteś przyzwyczajony do słów "wypierdalaj" wypowiadanych przez twoich kolegów do ciebie ale mnie to spotkało po raz pierwszy:)


Zawsze wierny LuxP:) Witam współsojuszników z ZKS, NEW, UNIPER
http://pl.youtube.com/watch?v=xfTnlbq0KVA

Offline

 

#51 2008-05-16 18:14:35

Zarim von Drago

Zarząd UNIA 7

612064
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 191

Re: ATAKI na DIABLICA

pokój ludzie !!
dlaczego wy wiecznie czepiacie się dawnego ZKS ? jak macie jakieś straszne problemy to dajcie sobie po razowi w realu,a nie trujecie, przegięli więc mają bana.
admin usuńcie co niepotrzebne. [może to jak cenzura ale tu demokracji nie ma ]


Pozdrawiam
Zarim Samael I von Drago

Offline

 

#52 2008-05-16 21:14:39

weret

UNIA 13

Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 9

Re: ATAKI na DIABLICA

bodeq,rzadko mieliśmy okazję współpracować oprócz jednego momentu/rozejm świąteczny i wspólne ataki na łamiącego takowy/.nie daj ponieść się emocjom>graj do końca,uważam,że jesteś w porządku.pozdro
tak,czy owak bądż do końca.

Offline

 

#53 2008-05-16 23:47:35

Ona_Niema_Wacka

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 106

Re: ATAKI na DIABLICA

bodeq a co ja mam powiedziec?? tez bylem ganiony za raporty w linkach bylem wysmiewany przez tego samego typa co ty obrazany ... pewnej osobie w grze nbapisalem zebym spottkal "Go" na zywo to bym polamal i na tym by sie skonczyl dzien dziecka graj dla nas dawnych ZIOMOW i Nowych wartych UWAGI i zapomnij o leszczech niewartych jednego wspomnienia:)

Offline

 

#54 2008-05-17 00:01:53

gosiaczek

Zarząd UNIA 5

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 43

Re: ATAKI na DIABLICA

Zawsze kochane LuxP
Pewnie teraz też zasłużę na bana

Offline

 

#55 2008-05-17 00:02:23

grimalkin

Gość

Re: ATAKI na DIABLICA

z powodu rozpoczecia ponownej bezsensownej i bezowocnej polemiki chwilowo zamykam temat

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.woman-ultimate.pun.pl www.lool.pun.pl www.sbot.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.rpgcity.pun.pl