Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-04-23 20:06:04

Mooroo

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 48

Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

W razie gdybyście nie przeczytali wiadomości, którą do Was wysłałam, zamieszczam ją tutaj z nadzieją, że do któregoś z Was dotrze to, co mam Wam do powiedzenia.

"W związku z tym, że w osadzie Cmentarzysko RIZ brakuje 7481 moich jednostek, a nie otrzymałam raportu z informacją, że posiłki zostały zaatakowane, wnioskuję, iż moje wojsko padło z głodu. Dlatego zabieram resztki mojego wojska i oświadczam, że nie chcę mieć nigdy więcej do czynienia z osobami zajmującymi się tym kontem. Codziennie wysyłałam po 150 000 jednostek zboża w trzech ratach. Bardzo bym chciała wiedzieć, co się z tym zbożem stało, skoro moje wojsko padło z głodu. Brak mi słów, żeby określić wystarczająco dosadnie Waszą działalność. Proponuję zmienić nazwę osady na "Cmentarzysko Unii". Byłaby bardziej adekwatna."

Z tego, co pamiętam, w zamierzchłych czasach konto Hornikus było jednym z wielu kont Shadowlanda (vel fist). Chwalił się tym na naszym starym forum. I już wtedy słynął z tego, że zagłodził wojsko wysłane na posiłki. Wysyłając def byłam przekonana, że zmienił się właściciel tego konta i że taka sytuacja się nie powtórzy. Teraz już nie wiem, co myśleć. Czy pozostał stary właściciel ze skłonnościami do głodzenia własnego wojska, czy może kontrolę nad kontem przejął ktoś z RIZ i tak sobie to sprytnie wykombinował. Bo skoro nie można pokonać wojska w walce, to  zawsze można je zagłodzić.


http://travian.macaputo.de/sig-4-pl-2-pl6_23814.gif

Offline

 

#2 2008-04-23 20:10:55

Ona_Niema_Wacka

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 106

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

hadowlanda (vel fist) - pamietam go ze starych czasow tak jak i Ty Mooroo i niesa to wcale dobre wspomnienia

Offline

 

#3 2008-04-23 20:17:13

Torwart88

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 36

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

Nie znam ziomka, ale też już poznałem.Jednak zwykle utrzymanie takiego wielkiego deffa wymaga sitterów. Jeśli są tacy to powinni się zgłosić i wyjaśnić wszystko na forum (no a najlepiej jeśli zrobi to właściciel konta).

Offline

 

#4 2008-04-23 23:25:31

fordzik1

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 10

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

i ja nie znam jak i wielu innych od których baty dostałem i którym ja dołożyłem ,nie wiem tez czemu ma słuzyć taka wypowiedż i to po takim czasie trzymana na odpowiednią chwilę?.jako szefa MSW i jako gracz zaslynełaś z pedantyzmu ,więc nie przypuszczam że nie zauważyłaś ubywajacego wojska i braku raportów, przecież nagle nie znikneli ubywało ich systematycznie ,przypuszczam że monitowałaś a ta odezwa wywołana brakiem reakcji jezeli tak to pokłon,ale jeżeli nie to uległa przedawnieniu według mnie i wylewanie gorzkich łez po czasie niczemu dobremu nie służy na finiszu rozgrywki(kiedyś w mottcie mieliśmy taki tekst moze nizbyt dosłownie przekaże co zapamiętałem i we mnie pozostało i nim się kieruję w grze cały czas)"trawian to zabawa a bawić się trzeba umieć" ps.często w grze się zastanawiałem że jednak serwery powinny być podzielone na grupy wiekowe :)pozdrawiam wszystkich i przypuszczając ze to jeden z ostatnich moich postów a było ich niewiele do zobaczenia na swiętowaniu ułozonego ostatniego ogniwa  jacek

Offline

 

#5 2008-04-23 23:44:10

karczmarz

Zarząd UNIA 4

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 45

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

jestem jedną z trzech osób, która się tym kontem zajmowała i nie mam zamiaru tłumaczyć się na forum z powstałych strat (nie wiem jakie są ich rozmiary, ale nie sądzę żeby były aż tak duże);
straty są - będą zrekompensowane surowcami (już zaczęliśmy wysyłkę);
poruszanie tego tematu na forum jest delikatnie mówiąc głupie;
dalsza debata na priv, albo wcale;

Offline

 

#6 2008-04-24 00:01:33

jarsztyk

Użytkownik

2643689
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 304

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

mooroo co to jest 7 k deffa ?? każdy traci na tym wszystkim, najważniejsze że wrogowie też...

nie rozumiem tego wątku tym bardziej ze riz do niego ma wglad...


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_4885.gif
http://r5.fodey.com/1266a363a5f3142c9ae87e47c932012cf.1.gif
www.BSComputers.pl - Sklep internetowy z telewizorami, komputerami, sprzętem rtv, odtwarzaczami mp3, mp4.

Offline

 

#7 2008-04-24 04:55:04

Aurelius

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 16

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

Co to ma byc?
Wielu potrzebuje defa a tam ginie z głodu bo jakieś beznadziejne osoby olały sobie doglądanie konta...
To jakaś porażka jest, zwłaszcza że RiZ niszczy Unię 41TM i wielu osobom bardzo przydał by się ten def, wręcz uratował by im osady...
Jak widzę taką nie kompetencję to brak mi słów do cholery itd.

PS.Pozdrawiam tych którzy zajmowali się tym kontem.(beznadzieja)

Offline

 

#8 2008-04-24 07:08:42

karczmarz

Zarząd UNIA 4

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 45

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

Aurelius napisał:

Co to ma byc?
Wielu potrzebuje defa a tam ginie z głodu bo jakieś beznadziejne osoby olały sobie doglądanie konta...
To jakaś porażka jest, zwłaszcza że RiZ niszczy Unię 41TM i wielu osobom bardzo przydał by się ten def, wręcz uratował by im osady...
Jak widzę taką nie kompetencję to brak mi słów do cholery itd.

PS.Pozdrawiam tych którzy zajmowali się tym kontem.(beznadzieja)

może kolega sympatyczny zobaczyłby na mapie w jakim sąsiedztwie znajduje się 15croppowiec hornikusa, którego bronimy, a później wypowiedziałby się na ten temat??????


bardzo proszę o zamknięcie tego wątku, bo za chwilę mogę obrazić niechcący kogoś z z kolegów, a po co?;
surowce rekompensujące straty poniesione przez mooroo już płyną do skrzywdzonej i ta dyskusja nie ma sensu;

Ostatnio edytowany przez karczmarz (2008-04-24 07:13:32)

Offline

 

#9 2008-04-24 07:49:32

jarsztyk

Użytkownik

2643689
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 304

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

Aurelius napisał:

Co to ma byc?
Wielu potrzebuje defa a tam ginie z głodu bo jakieś beznadziejne osoby olały sobie doglądanie konta...
To jakaś porażka jest, zwłaszcza że RiZ niszczy Unię 41TM i wielu osobom bardzo przydał by się ten def, wręcz uratował by im osady...
Jak widzę taką nie kompetencję to brak mi słów do cholery itd.

PS.Pozdrawiam tych którzy zajmowali się tym kontem.(beznadzieja)

wiec w sprawie deff-a zapraszamy do działu deff...

wszystkich atakuja i jakoś nikt o tym nie pisze-jakoś tego nie rozumiem....

Ostatnio edytowany przez jarsztyk (2008-04-24 07:49:51)


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_4885.gif
http://r5.fodey.com/1266a363a5f3142c9ae87e47c932012cf.1.gif
www.BSComputers.pl - Sklep internetowy z telewizorami, komputerami, sprzętem rtv, odtwarzaczami mp3, mp4.

Offline

 

#10 2008-04-24 13:06:22

Marek Agrypa

Zarząd Sojuszu UNIA 6

8844757
Skąd: Oborniki Śląskie (Wrocław)
Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 84

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

tu nie ma nic do gadania, cały czas tracę deffa, robię, tracę, i tak w kółko, jeszcze ostatnio stałem się jednym z głównych celów RiZ (np. Hudsona) a sprawa hornikusa to bardzo zły temat na forum, wiem coś o tym

dlatego uważam że nie tyle zamknąć ten temat co go usunąć


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_6918.gif

Offline

 

#11 2008-04-24 17:38:16

matecznik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 279

Re: Wiadomość dla wszystkich zajmujących się kontem Hornikus

To nie jest dobre miejsce na taką rozmowę i powinno być przeprowadzone na prv, ale skoro powstało, to zanim zamknę temat, powinni wypowiedzieć się wszyscy zorientowani w temacie.

Mooroo to osoba z natury nerwowa i często pisze to co myśli.
Tak się składa, że w tym wypadku ma rację. Są osady UNII, które rozpaczliwie potrzebują defa, a tam tysiące naszych wojsk padło z głodu.
Nastąpił nieszczęśliwy zbieg okoliczności i 3 osoby mające dostęp do konta, do niego, z różnych przyczyn, nie zajrzało.
Jedną z tych osób byłem również ja, więc <posypuje głowę popiołem> proszę wszystkich, którzy stracili tam swój def o wybaczenie.

Sądzę, że nauczyło nas to wiele, zawsze musi być konkretnie wyznaczona 1 osoba odpowiedzialna za pilnowanie i koordynację. Właściciel osady nie wyznaczył niestety jednej osoby odpowiedzialnej za def.  i stało się tak jak się stało. Winę ponoszą Ci, którzy nie słali zboża i ci którzy mieli do niego dostęp,  stare przysłowie, "gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" okazało się  wielką mądrością ludową.

Jest mi przykro, że tak się stało i stoję "pod pręgierzem", który ustawiła Mooroo.
Jeśli ktoś uważa, że potrzeba większej kary, niż upublicznienie tej "porażki organizacyjnej", to proszę do mnie napisać, a zastosuję samoukaranie.

Temat zamykam.


Każda nowa informacja pogłębia moją wiedzę. Po każdej weryfikacji swojej wiedzy staję się bardziej pokorny, ponieważ uświadamiam sobie jak mało jeszcze wiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.rpgcity.pun.pl www.sbot.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.woman-ultimate.pun.pl