Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-04-13 13:03:54

matecznik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 279

Zarząd Sojuszu - nabór i komentarze

Witajcie!
Od wczoraj pojawiły się w Zarządzie dwa stanowiska:
MSW (Minister Spraw Wewnętrznych) - posiada aktualną listę zastępstw, monitoruje wspólnie z CBA stan aktywności (kolory kropek)

CBA (Inspektorka) - na polecenie szefa sojuszu lub osoby go zastępującej przeprowadza wizytację w osadach graczy pod kątem realizacji rozkazów i poleceń, monitoruje wspólnie z MSW stan aktywności (kolory kropek),
monitoruje stan ataków na nasz sojusz i informuje o prawdziwych atakach Generała DEF i szefa sojuszu.


Niestety brakuje mi wciąż Generałów, tych do organizacji obrony i koordynacji ataku.

Generał DEF powinien monitorować stan ataków na nasz sojusz, to do niego należy przesyłać informacje i idących atakach, współdziała z MSW i CBA w zakresie poprawienia szybkości reakcji na zagrożenia. Wydaje rozkazy do obrony oraz kontrataki fejkami (fake).
Chciałbym, aby było ich dwóch.

Generał OFF - koordynuje akcje na naszych przeciwników, wydaje rozkazy do ataku normalnego i fejki.
Zna aktualny skład i ilość armii off.


Czy naprawdę z pośród prawie 60 osób w sojuszu nie znajdę graczy, którzy mogliby zająć się współdziałaniem naszych wojsk?
Będę pomagał, powiem jak organizuję obronę, jakich informacji szukam, aby przeprowadzić skuteczny atak, czyli praktycznie jak to robię.
Przekażę czym się kieruję w typowaniu osad do obrony lub do ataku.


EDIT:
Generałem DEF został bobski.

Proszę wszystkich o informowanie Jego (i mnie także) o idących atakach na Was, nawet jak kropkę mamy zieloną.

Potrzebny jeszcze jeden gracz, taki co ma nieskrępowaną możliwość logowania się w godz. 7.30 do 16.30


Każda nowa informacja pogłębia moją wiedzę. Po każdej weryfikacji swojej wiedzy staję się bardziej pokorny, ponieważ uświadamiam sobie jak mało jeszcze wiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2forumporadniki.pun.pl www.nizaryci.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl www.sgaming.pun.pl