Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-03-19 19:28:29

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 161

gracze którzy utrudniają nam pracę

i tym mało optymistycznym wątkiem chciałabym zacząc dyskusję co się nadaje do usunięcia a co nie. Jest taki jedne agamemnon2 który nie od dziś urządza mi małe pyskówki, do tej pory miałam zerową reakcję na jego zaczepki. ale tym razem podniósł mi ciśnienie. nie zgodzę się z tym zeby mi zarzucał ze robię jakiś zamęt i najchętniej usunęłabym tego posta, ale nie zrobie tego-bo umawialiśmy się że nie robimy tego osobiście  w "swoich" modach. tak więc proszę o opinię i ewentualną interwencję-jeżeli uznacie że gra jest niewarta świeczki i żadne upomnienie mu się nie należy to przyjmę to z pokorą

a oto nieszczęsny wątek:

Agamemnon2 napisał:

Silencer napisał:

O sworzeniu osobnego sojuszu który by budował cud wspominałam już wcześniej-ale cieszę że że temat "istnieje" i pewno taką opcję wprowadzimy. Lokalizacji do budowy jest kilka, więc pytanie czy tworzymy jedne sojusz złożony z budowniczych tych lokalizacji czy wciągniemy w to sitterów i osoby pomagające - czyli gł. magazynierów surowców i zboża. Powiedzmy 5 budowniczych i sitterzy czy sami budowniczy?
Temat pewno przeniosę na inne forum bo robi się powoli bałagan. Są odpowiednie wątki pozakładane żeby poruszać dyskusję na temat offów i przejmujących cudy.
Nowe info w dziale cudu-dziś wieczorem

najlepiej nic nie przenosić na inne fora bo wtedy bedzie bałagan, cytat "O sworzeniu osobnego sojuszu który by budował cud wspominałam już wcześniej-ale cieszę że że temat "istnieje" i pewno taką opcję wprowadzimy" po co w takim razie sojusz UNIA ?? kolejne tworzenie sojuszu budującego CUD czyli kolejna reforma ja już nie wiem kto tu ma głowe na karku, silencer proponuje byś zajeła się CUD em w swoim regionie i przynajmniej nie przeszkadała a jeśli już przeszkadzać to przeszkadzać innym koalicjom w budowie ich CUD u

dodam dla wytłumaczenia że rozmawiałam już z kristoffo i roberrtem i oni będą mieli opiekę nad tą lokalizacją-już miałam to napisać w tym wątku żeby wszyscy się do nich zwracali i że to oni będą opiekunami tego cudaka - aż mnie scięła z nóg riposta agamemnona. facet nie wie wogóle co jest grane-bo sojusz z budowniczymi będzie trzeba utworzyć żeby wszelkie przecieki wyeliminować. ehhh brak mi słów
dla mnie facet jest conajmniej problematyczny i będą z nim kłopoty...

edit: kolejny wątek krytykujący pracę:

Agamemnon2 napisał:

przed reformą mieliśmy tu sojusz składający się z najlepszych graczy teraz poukładano nas od nowa, już od pewnego czasu wiadomo było ze ta lokalizacja jest bezpieczna, mielismy sojusze pomocnicze i ich rola była jasna, słać defa i surke, teraz wszystko wzieło w łeb- dzięki wszechwiedzący reformatorzy z mapkami przed oczyma dzięki

link do tematu forum: http://www.alliance.pun.pl/viewtopic.php?pid=2827#p2827

Ostatnio edytowany przez Silencer (2008-03-19 19:43:53)


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

#2 2008-03-19 19:44:55

zbyszczek

Dyplomata UNII

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 140

Re: gracze którzy utrudniają nam pracę

Sil, masz rację, agamemnon ma trudny charakter. Trzeba mu dać coś do roboty - jasny do zrealizowania cel i tyle. Teraz rozrabia, bo celu nie widzi. Reorganizację 3 sojuszy zrobił sam na jakiś miesiąc przed powstaniem UNII i dlatego sie wkurza, że criss mu dzieli bez konsultacji na nowo to co on przemyślał i zrobił.

Trzeba nad celem dla niego pomyśleć. Może to być koordynacja ataku na jakąś osadę Natarów. Może to być nawet budowa cudu. Może to być przeszkadzanie konkretnemu sojuszowi w budowie. Tylko do tego, żeby zaczął działać jest potrzebny koniec reorganizacji. Do tej pory trzeba go znosić Bo jego zaangażowanie warte jest tego.

Offline

 

#3 2008-03-19 19:57:25

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 161

Re: gracze którzy utrudniają nam pracę

Wszystko jasne-niech mu zadania przydzielą kristoffo i roberrt - ja się wyłanczam z tego watku - bo znalazłam dobrych graczy którzy tym pokierują i niczym się nie musze już przejmować
do czasu aż agamemnon2 znowu mi się nie przyczepi w innym wątku. moim zdaniem on ma kompleks jakiś i chyba nie zabardzo mu pasuje jak się gdzieś w okolicy kreci jakaś mądra babka
mimo wszystko proszę o jego upomnienie żeby nie robił zaczepek w moją stronę - to tyle
dziękuję za uwagę


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgcity.pun.pl www.woman-ultimate.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.lool.pun.pl