Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#16 2008-03-09 22:39:13

grimalkin

Gość

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

ludzie nie piszcie tak bo sama wiem jak bylo. Nie raz prosilam ludzi zza miedzy z LUXP2 wtedy i nawet nikt mi nie raczyl odpisac wiec nie piszcie ze pomagaliscie ale niewazne zakonczmy wkoncu te klotnie

 

#17 2008-03-09 22:50:07

apa

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 78

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Być może pisałaś do niewłaściwych osób. Trzeba było napisać do mnie, zawsze znalazła by się pomoc dla Ciebie, czy kogoś innego, sama pomagałam pewnej osobie z Waszego sojuszu, zresztą nie tylko jednej.

Ps: Nie chcesz niby kontynuować  kłótni, a mimo to wyciągasz jakieś stare info.

Ostatnio edytowany przez apa (2008-03-09 22:50:46)


-------------------------------------------------------------------------------
http://img88.imageshack.us/img88/4669/userbar618193lw3.gif

Offline

 

#18 2008-03-09 23:55:47

Queia

UNIA 6

1919328
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 123

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Jestem w głównym odłamie LuxP od baaardzo dawna, niby nie od samego pcozątku, ale praktycznie przez całą moją grę na tym serverze. Muszę przyznać, że było dla mnie trochę dziwne to, że zmieniamy barwy na Unickie i poczatkowo podchodziłam do tego bardzo sceptycznie. Jak i z resztą do większości nowości. Teraz patrząc na entuzjazm wypowiedzi matecznika, jakoś przechodzi mi to pierwsze wrażenie.

Nie da się ukryć, że przejście na nowe forum nie podoba się sporej częsci graczy. Myślę że Darki nie chciał nikogo urazić zakładaniem tematu pro LuxP, zdziwiłam się że okazało się to takim problemem. To, że wspominamy stare czasy, nie oznacza, wcale że w razie jakiejś akcji odmówimy pomocy... bo ktoś nie był w LuxP- to nonsens. Z nazwą LuxP- wiążą się dla nas bardzo miłe wspomnienia, których chociaż część chcieliśmy przenieść na nowy grunt.  Myślę że podobne tematy w wykonaniu innych sojuszy specjalnie by mi nie przeszkadzały, tak samo jak wypowiedź kogoś z nie zainteresowanego odłamu ( nie wywodzącego się z LuxP) w temacie odnoście LuxP.  W końcu kącik spamerów miał dotyczyć luźnych pogawędek... Jak mamy się czegoś o sobie dowiedzieć nie rozmawiając ze sobą? Nie dowiadując się czegoś o sobie? ... Myślę, że chętnie dowiedziałabym się skąd się wzięło ZK-S,Uniper lub New, kto je założył? jak wyglądał pierwszy skład? z kim były toczone pierwsze niezapomniane bitwy?

Myślę że to nie służy podziałom, raczej połączeniu się.

I chyba każdy się ze mną zgodzi, że określeń sojuszy nie można wymazać... w takim wypadku nasza "Unia "  byłaby sztucznym tworem, pozbawionym podstaw. Za które przyjmuję LuxP, Uniper,ZK-S i New


http://images28.fotosik.pl/156/60bfb4b31420c824.jpg

Offline

 

#19 2008-03-10 00:44:06

Lord Mario

UNIA 6TM

Skąd: LUXP, UNIA 6
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 64

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Witam wszystkich z byłego LuxP i nie tylko, jeżeli jedziemy tym samym pociągiem,to ja chcę być maszynistą co wy na to


UNIA - WE ARE THE CHAMPION


GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

#20 2008-03-10 01:20:51

Picia

UNIA 16

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 182

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Ja prosiłem o pomoc ludzi z LuxP i pomogli... Jeśli wszyscy zechcemy to wszystko się ułoży, tylko skończmy z tym co było, czego nie i zacznijmy myśleć co możemy osiągnąć. I do roboty !!!


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl6_45250.gif

Offline

 

#21 2008-03-10 06:08:58

silvarama

UNIA 18

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 57

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Ja myślę, że to jest trochę jak z nową szkołą:) przychodzi się do liceum, to się jeszcze tęskni za kolegami z podstawówki i rozgląda za nimi w nowej szkole, cieszy się, że oni też tu są, czasem pogada gdzieś na przerwie (powspomina, czy obgada nowe klasy:D). Ale przecież nikt nie powie, że to oznacza nielojalność wobec nowej szkoły czy klasy.

Offline

 

#22 2008-03-10 20:04:11

Darkmon

UNIA 1

Skąd: LONDYN
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 142

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Grimm. Zgoda?


Życie jest piękne i bolesne.
Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy...

GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

#23 2008-03-10 20:06:56

gosiaczek

Zarząd UNIA 5

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 43

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Grimm już nie ma w UNII

Offline

 

#24 2008-03-10 20:33:55

YodaX

UNIA 10

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 165

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Świetnie... poprostu świetnie... mam nieodparte wrażenie, że kilka osób przyłożyło do tego rękę swoimi tekstami i teraz tracimy doświadczonego gracza.

Tylko niech jakiemuś idiocie nie przyjdzie do głowy zaatakować jej bo wtedy rozłam w Unii będzie jak w banku.


Kto się broni pisać o deff* ( * 1k deffa - wieczysta rezerwacja dla grimalkin )

Offline

 

#25 2008-03-10 20:54:23

Georgina

Zarząd UNIA 11

8151536
Skąd: QUEST
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 142

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Ludzie uspokojcie sie ...

Troche przepychanek po polaczeniu to niestety normalne (w Goetii bylam to wiem ) ale nie mozna reagowac gwaltownie .. zl;e ze grimalkin odeszla i mam nadzieje ze koledzy namowia ja do powrotu, ale to co napisales YodaX tez nie sluzy integracji.

Gleboki oddech, liczymy do 10 .. a jak trzeba do 100 ..

Wiekszosc tu chce grac razem, zrobic cos naprawde fajnego. Wystarczy ze jakisklotni nie bedziemy odbierac zle bo 'kloce sie z OBCYM' i juzsie poprawi. A potem bedzie coraz lepiej


http://cry.travianteam.com/sig-9-pl-2-pl6_38256.gif

Dzieki Wam za s6 nie mam hasla do swojego konta wiec kontakt tu lub na gg
na s5 gram jako Marel

Offline

 

#26 2008-03-10 21:02:21

gosiaczek

Zarząd UNIA 5

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 43

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Wiecie, to tak naprawdę smutne. Sami się wyżynamy. VU, RiZ, ++... nie są nam potrzebni. Każdy kto chce coś zrobić dla UNII tak naprawdę dostaje po nosie. Mogę zapytać jedynie gdzie są teraz osoby które doprowadziły do rozkwitu naszych małych cząstek które teraz tworzą UNIĘ i dlaczego nie reagują na ten cały bajzel.
Dzisiaj Grimm, za niecałe 2 tygodnie odchodzi Klałdiusz. Oczywiście jak będziecie chcieli i dalej butnie wierzyli, że każdy z nas sam zbuduje cud... to możemy się chyba rozejść po swoich kontach i życzyć powodzenia w spotkaniach na wzajemnych atakach i grabieżach
Czego jeszcze potrzebujecie żeby zrozumieć dlaczego powstała UNIA ? Może zacznijmy wspólnie działać zamiast nawzajem pokazywać kto ma rację? Może przenieśmy bzdurne przepychanki na PW tak aby nie mieszać wewnątrz sojuszu A może po prostu zacznijmy coś robić zamiast wiecznie narzekać i ... spamować

Jeżeli kogoś uraziłam, to przepraszam. Ale jeżeli nie wprowadzimy tutaj porządku i chociaż znamion dyscypliny to ta cała UNIA niczego nie zrobi tak samo jak i poszczególne składowe.

Offline

 

#27 2008-03-10 21:20:11

Picia

UNIA 16

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 182

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Yodax spokojnie, to nie tak jak myślisz... Winą nie można teraz obarczać każdego kto sie wypowiedział, bo nie oszukujmy się, grim też nie była święta... Spokój i rozmowa, tylko to nas ratuje. I jeszcze jedno, najłatwiej zwinąć manatki, ale to żadne wyjście.. To nie doświadczenie tym pokierowało.

Ostatnio edytowany przez Picia (2008-03-10 21:20:36)


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl6_45250.gif

Offline

 

#28 2008-03-10 21:20:50

apa

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 78

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

No to teraz cała była koalicja LuxP będzie obwiniana za odejście grimalkin, dokładnie tak samo jak wczoraj cała koalicja LuxP była zła bo jedna osoba założyła zły(?) temat.   Ale w sumie nic takiego złego się wczoraj nie stało, a spięcia zdarzają się wszędzie, nawet nasza UNIA jest na nie narażona, jednak to nie jest powód by podejmować kroki o porzucaniu sojuszu. Wydaje mi się że jeżeli wczorajsze wydarzenia miały wpływ na odejście grimalkin, to to była głupia i nieprzemyślana decyzja ( absolutnie nie obrażam w tym momencie grimalkin ). Czasem wystarczy schować dumę do kieszeni, zwłaszcza skoro grimalkin jest takim dobrym graczem to można to było załatwić inaczej, trochę dobrych chęci tylko. Ja uważam że powinna wrócić, ale to już jej decyzja musi być.

I zakończmy te spory, bo stają się one śmieszne, no chyba że mają doprowadzić do rozpadu UNII.


-------------------------------------------------------------------------------
http://img88.imageshack.us/img88/4669/userbar618193lw3.gif

Offline

 

#29 2008-03-10 21:41:56

Darkmon

UNIA 1

Skąd: LONDYN
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 142

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Hmmm... Apcia ja nie mysle, ze cala byla koalicja LuxP byla na mnie zla. Nie bylo powodu.
Po drugie to przydala sie taka dyskusja, zwlaszcza na poczatku Wielkiej Unii. To jak w malzenstwie: kilka zgrzytow, ustepstw i pozniej jest idealnie.
No chyba ze kogos "boli" glowa...


Życie jest piękne i bolesne.
Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy...

GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

#30 2008-03-10 21:45:21

apa

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 78

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Pisząc że była koalicja LuxP była zła, miałam na myśli że całe LuxP wczoraj było "be" tzn. byliśmy potępiani za założenie jednego niefortunnego tematu. Nie chodziło mi że na Ciebie byliśmy źli.


-------------------------------------------------------------------------------
http://img88.imageshack.us/img88/4669/userbar618193lw3.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.lool.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.woman-ultimate.pun.pl www.sbot.pun.pl