Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-03-09 17:21:07

paxbas

admin

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 204

Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Zrezygnowaliśmy z poprzednich nazw sojuszy by współpracować RAZEM w jednym sojusz UNIA.
Wypowiedzi typu jestem ZKS i nie pomogę koledze / koleżance bo była z innego sojusz będą równoznaczne z wydaleniem z UNII.
Posty typu MY Z ZKS, witam wszystkich z ZKS, wpisywać się Ci co byli w ZKS itp. będą odbierane jako dyskryminacja innych członków sojusz i na początku będzie ostrzeżenie a później usunięcie z sojusz. Jesteśmy jednym wielkim sojuszem i każdemu należy się szacunek i nie ważne z jakiego sojuszu pochodzi VU, RiZ, +++ czy ZKS jeśli został przyjęty w nasze szeregi jest jednym z NAS członków UNII.

Wspólny sojusz i forum ma na celu zgranie się ludzi.

Każdy w swoim sercu będzie wiedział skąd pochodzi i z kim grał dużo miesięcy, ale teraz jest NOWY sojusz i proszę o przyjęcie każdego z należytym szacunkiem.

pozdrawiam
paxbas

Offline

 

#2 2008-03-09 17:39:59

Darkmon

UNIA 1

Skąd: LONDYN
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 142

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Mialem odpisac Silencer ze ma racje i prosic o calkowite skasowanie tematow, ale juz mi nie przyjelo...
Paxbas wykasuj prosze ZKS ze swojego profilu. Jestesmy Unia. Nie to zebym sie czepial, ale trzeba byc uczciwym na dwa fronty.


Życie jest piękne i bolesne.
Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy...

GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

#3 2008-03-09 18:17:37

matecznik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 279

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Witam wszystkich członków UNII. Mamy być jednym zgranym sojuszem.
Już to gdzieś kiedyś pisałem, ale powtórzę.

Jedziemy tym w tym samym pociągu o nazwie UNIA i mamy zamiar wspólnie dotrzeć na miejsce. Wszyscy wiedzą i większość się już pogodziła z faktem, że dojdzie do podziału terytorialnego w celu efektywniejszego wykorzystania naszych wspólnych możliwości. Nikomu jednak nie zabronimy pamiętać na jakiej stacji wsiedli do tego pociągu.
MarcinL, Szef UNII podziela w pełni powyższe stanowisko, więc proponuję powstrzymać się przed niczym nieuzasadnioną cenzurą.

Ja czuję się członkiem UNII, ale jednocześnie nie zapomniałem, że pochodzę z Lux Patronum.
Kącik dla spamerów to dobre miejsce by każdy mógł założyć sobie dowolny temat, pod warunkiem, że nie kolidują z zasadami forum i nie obrażają nikogo.
Administracja forum nie powinna interweniować w to co tam jest wypisywane.
Do członków UNII pochodzących z LuxP APELUJĘ o zachowanie spokoju.
W Kąciku powinno być napisanie:
"Witam wszystkich członków UNII pochodzących z LuxP" tak byłoby obiektywniej


Każda nowa informacja pogłębia moją wiedzę. Po każdej weryfikacji swojej wiedzy staję się bardziej pokorny, ponieważ uświadamiam sobie jak mało jeszcze wiem.

Offline

 

#4 2008-03-09 18:24:59

paxbas

admin

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 204

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

@Darkmon juz poprawione.(moje niedopatrzenie)

Offline

 

#5 2008-03-09 19:43:07

sza

UNIA 5

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 44

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

byly czasy kiedy moje stosunki z luxp nie ukladaly sie najlepiej, mozna nawet powiedziec ze nie przepadalem za nimi. teraz jestesmy w jednym sojuszu i mamy wspolne interesy.
mi osobiscie nie przeszkadza ze gracze pochodzacy np z luxp nie odcinaja sie od swoich korzeni. dopoki nie probuja prowadzic wlasnej polityki, pod wzgledem militarnym traktuja wszystkich czlonkow unii tak samo, nie robia podzialu na interes unii i interes luxp dla mnie wszystko jest ok.
powiedzmy ze ktos gral w jakiejs grupie od wielu miesiecy i teraz znalazl sie w kilka razy wielkiej grupie jeszcze nie do konca zorganizowanej. jesli komus takiemu zabronimy wymawiac nazwe grupy w ktorej gral kilka miesiecy, i chyba dobrze tam sie bawil skoro wytrwal tak dlugo, to najprawdopodobniejszym efektem takiego zakazu bedzie zolta lub czerwona kropa...

Offline

 

#6 2008-03-09 19:48:09

Georgina

Zarząd UNIA 11

8151536
Skąd: QUEST
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 142

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

To juz kolejna wypowiedz czlonka (ze tak powiem bo wczesniej pamietam np. Gosiaczek) UNII 5 ktora mi przypadla do gustu Az poszlam popatrzec jaki to byl sojusz. Przy okazji: super opis Gdyby nie to ze moj sojusz za chwil pare przestanie istniec to to skopiowalabym (po uzyskaniu zgody tworcow )


http://cry.travianteam.com/sig-9-pl-2-pl6_38256.gif

Dzieki Wam za s6 nie mam hasla do swojego konta wiec kontakt tu lub na gg
na s5 gram jako Marel

Offline

 

#7 2008-03-09 19:52:05

sza

UNIA 5

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 44

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

dzieki Georgina, fajny avatarek :)

czy w tej grze wazniejsza jest dobra zabawa czy zbudowanie cudu? nie wspominajac juz o tym ze nie wyobrazam sobie by gracze nie majacy przyjemnosci z gry mogli zbudowac cud :)

Offline

 

#8 2008-03-09 19:57:03

Georgina

Zarząd UNIA 11

8151536
Skąd: QUEST
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 142

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

dzieki;) nie moge sie odwzajemnic niestety - lubie kotki:P

Mysle ze wazne jest zachowanie proporcji miedzy dobra zabawa a poczuciem odpowiedzialnosci wobec sojusznikow - bo olewanie odbija sie na innych a jesli jest sie w sojuszu to przeciez gra zespolowa


http://cry.travianteam.com/sig-9-pl-2-pl6_38256.gif

Dzieki Wam za s6 nie mam hasla do swojego konta wiec kontakt tu lub na gg
na s5 gram jako Marel

Offline

 

#9 2008-03-09 20:29:37

Klaldiusz

nieistniejacy

Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 183
WWW

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

georgina, o jaki opis ci chodzilo?


http://cry.travianteam.com/sig-7-pl-2-pl6_41776.gif

Offline

 

#10 2008-03-09 20:36:33

Georgina

Zarząd UNIA 11

8151536
Skąd: QUEST
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 142

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Na stronie sojuszu ...


http://cry.travianteam.com/sig-9-pl-2-pl6_38256.gif

Dzieki Wam za s6 nie mam hasla do swojego konta wiec kontakt tu lub na gg
na s5 gram jako Marel

Offline

 

#11 2008-03-09 20:39:56

gosiaczek

Zarząd UNIA 5

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 43

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Georgina. Nie wiem czy pamiętasz... ale już kiedyś rozmawiałyśmy Wówczas Twój sojusz nie był pod sztandarami ani Unii ani LuxP
Może nam jest łatwiej to zrozumieć bo (przepraszam nie chcę nikogo urazić) mniej w nas pychy co wiąże siez tym że nie pochodzimy od samego początku z sojuszy które stworzyły UNIĘ. Jesteśmy związane z graczami a nie nazwami.

Nikt nie broni ludziom rozmawiać o przeszłości, o tym skąd się wywodzą, jak ich sojusze rosły w siłę,  ale powiem szczerze, że tworzenie kącików poszczególnych sojuszy nie jest dla pozostałych miłe. Ja do końca serwera będę pamiętała jaką drogę przeszłam i życzę innym aby też o tym nie zapominali. Nie pozwólmy sobie na "dziwną" konkurencję wewnątrz sojuszu, na bzdurne konflikty. Nie szukajmy różnic. Nie dzielny sie na odłamy ani na mapie ani na forum.

Offline

 

#12 2008-03-09 20:44:55

Klaldiusz

nieistniejacy

Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 183
WWW

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

opis ja robilem, na forum jest temat o tym gdzies w konciku spamerow ale pewnie na samym koncu bo co wazne to nieciekawe:D


http://cry.travianteam.com/sig-7-pl-2-pl6_41776.gif

Offline

 

#13 2008-03-09 20:45:03

Georgina

Zarząd UNIA 11

8151536
Skąd: QUEST
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 142

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

No wlasnie pamietam Cie - chociaz tematu rozmow nie bardzo ...

I to prawda ze droga naszego (juz nieistniejacego od paru minut) sojuszu nie zaczela sie w LuxP. Ale gramy tu juz dluzszy czas i nawiazalismy przyjaznie - tylko jakby to rzec .. rozumiemy ze i nastepne czekaja na zawiazanie. Wystarczy zechciec


http://cry.travianteam.com/sig-9-pl-2-pl6_38256.gif

Dzieki Wam za s6 nie mam hasla do swojego konta wiec kontakt tu lub na gg
na s5 gram jako Marel

Offline

 

#14 2008-03-09 22:23:53

apa

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 78

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

paxbas napisał:

Wypowiedzi typu jestem ZKS i nie pomogę koledze / koleżance bo była z innego sojusz będą równoznaczne z wydaleniem z UNII.

Ehh nie żebym się czepiała, ale trochę przesadziłeś pisząc to zdanie, ponieważ nawet będąc w różnych sojuszach pomagaliśmy sobie. Więc teraz tym bardziej będziemy, bo stanowimy jedną wielką jedność. A teraz koleżanki i koledzy, pokażmy że potrafimy się zjednoczyć


-------------------------------------------------------------------------------
http://img88.imageshack.us/img88/4669/userbar618193lw3.gif

Offline

 

#15 2008-03-09 22:26:50

Dudinek

UNIA 27

5086199
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 55

Re: Koniec ZK-S, Luxp, NEW, UNIPER jest tylko UNIA

Też tak uważam to że się połączyliśmy powinno nas umocnić a nie podzielić.

@apa
prawie bym rozwalił monitor przez tego owada w Twoim avatorku


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_87848.gif

http://img220.imageshack.us/img220/6564/ubd1892ru4.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newlongjupl.pun.pl www.woman-ultimate.pun.pl www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.sbot.pun.pl www.rpgcity.pun.pl