Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-04-21 21:54:07

matecznik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 279

forum - działy dla każdego sojuszu

Do Adminów!

Jak zapewne zauważyliście, są porobione działy dla poszczególnych sojuszy.
Uważam, że należy teraz potworzyć grupy dla każdego sojuszu UNII i dać im, oprócz tego co widzą, dostęp do ich wewnętrznego forum.
Uważam, że dostęp do tego działu nie może mieć nikt inny oprócz członków danego sojuszu.
Tylko członkowie Rady Bezpieczeństwa mogliby mieć tam pełen dostęp do Spraw Wojskowych i Pytań do władz danej UNII, aby wiedzieli co się dzieje.

Sprawnym Zarządom, na ich życzenie, można przydzielić im własne wewnętrzne forum.
Kretów jest mnóstwo, martwych kont zarejestrowanych też pewnie cała masa. Jeśli wszystkich użytkowników przeniesiemy do właściwych grup to zobaczymy ile zbędnych użytkowników jest w grupie UNIA X.

Poza tym na wewnętrznych forach mogą podyskutować o składzie swojego Zarządu, może dzięki temu niektóre UNIE zaczną coś sensownego robić, Zarządy będą mogły motywować do działania i rozliczać z zadań.

Co Wy na To?


Każda nowa informacja pogłębia moją wiedzę. Po każdej weryfikacji swojej wiedzy staję się bardziej pokorny, ponieważ uświadamiam sobie jak mało jeszcze wiem.

Offline

 

#2 2008-04-22 23:29:46

Queia

UNIA 6

1919328
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 123

Re: forum - działy dla każdego sojuszu

wydaje mi się że to wspaniały pomysł;) od jakiegoś czasu o takie forum maltretowałam marcinaL, później przejściiowo Ciebi i na koniec spowrotem marcina:D no, ale doczekałam się;)

na dłuższą metę załatwianie różnych rzeczy poprzez PW jest dość męczące, wręcz niewykonalne jest uzgodnienie czegoś z całością zarzadu odłamu, a czasem takie dyskusjen są po prostu potrzebne. A wysyłanie wiadomości każdy z każdym nie jest rozwiązaniem. Chyba każdy odłam powinien mieć możliwość skorzystania z własnego podforum;)

Dobrze by było gdyby do działu "zarząd " miał dostęp tylko zarząd danego odłamu+ osoba z rady bezpieczeństwa która w tym zarządzie rezyduje.

do cześci wojskowej, pytań do zarządu- dany odłam + rada bezpieczeństwa w całości

no i do pozostałych wątków oczywiście cały odłam

pozdrawiam
-Agnieszka


http://images28.fotosik.pl/156/60bfb4b31420c824.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sgaming.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl www.nizaryci.pun.pl