Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-04-07 16:19:19

Iluvatar

UNIA

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 50

WAŻNE INFORMACJE!!!

Sorki, że taki tytuł, ale nie wiem gdzie to wrzucić. Są to moje przemyślenia i prośba do WSZYSTKICH.

Panowie i Panie skończyły się czasy poprawiania pozycji w pop. Teraz najważniejsze jest budowa cudu i przeszkadzanie w budowie innym sojuszom, a co za tym idzie budowa wojska. Zdecydujcie czy budujecie deff czy off i niech produkcja idzie 24/24, 7/7!!! W offie ważne są teraz katasy - ma ich byc jak najwięcej bo off nawet jak się rozbije o deff to katasy rozwalają budynki!!! Gra potrwa jeszcze jakieś 4-6 tygodni w związku z tym nie ma sensu skupianie się na rozbudowie własnych osad bo to nic nie da!!! MOŻEMY WYGRAĆ TEN SERWER, ALE TYLKO WTEDY GDY BĘDZIEMY DZIAŁAĆ RAZEM, TYLKO WTEDY GDY WSZYSCY SKUPIĄ SIĘ NA DOBRU CAŁEGO SOJUSZU A NIE SWOIM WŁASNYM. Pomyślcie co będzie dla Was ważniejsze to że razem wygraliśmy serwer czy to, że zakończyliście grę na którymś tam miejscu w popie, offie czy tam deffie. Co będziecie lepiej wspominać to, że dzięki współpracy całej UNII udało sie NAM wygrać grę czy to, że zająłem 5 miejsce w popie, ale wiesz cud wybudował inny sojusz!!! Zastanówcie się nad tym i proszę, jak idzie masss o przesyłaniu zboża lub jakikolwiek inny to reagujcie na niego. Co jest lepiej opowiadać znajomym:
1. Wiesz w travianie miałem 40 wiosek i 20k wojska, ale przegrałem grę. czy:
2. Wiesz miałem 12 wiosek 5k wojska, ale razem wygraliśmy traviana na servie nr 6 - ja i koledzy z całej UNII!!!

Wiecie moim skromnym zdaniem bezsensem jest skończenie gry z wojskiem w osadzie. TO TAK JAKBY PRZEGRAĆ WOJNĘ DLATEGO, ŻE SZKODA NAM BYŁO WOJSKO WYSŁAĆ!!! ŻE SZKODA NAM BYŁO POŚWIĘCIĆ SIĘ DLA DOBRA WSZYSTKICH. W końcu ta gra ma na celu wybudowanie cudu, a nie wysokie pozycje w jakichkolwiek rankingach. Ja tam mogę miec ostatnie miejsce, mieć rozwalone wszystkie wioski i pozostać bez wojska, ale skończyć grę z poczuciem, że zrobiłem wszystko byśmy RAZEM WYGRALI!!!!!!!!!!


Pozdrawiam
ILUVATAR

acha - specjalnie wklejam to w kilku miejscach bo po prostu zależy mi na tym by jak najwięcej z Was przeczytało tą wiadomość


Dźwięki Iluvatara - moc stworzenia świata....

Offline

 

#2 2008-04-07 17:16:54

Darkmon

UNIA 1

Skąd: LONDYN
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 142

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

Brawo!!!!! Zgadzam sie z Toba calkowicie.


Życie jest piękne i bolesne.
Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy...

GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.woman-ultimate.pun.pl www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.lool.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.sbot.pun.pl