Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-04-07 16:08:52

Iluvatar

UNIA

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 50

WAŻNE INFORMACJE!!!

Sorki, że taki tytuł, ale nie wiem gdzie to wrzucić. Są to moje przemyślenia i prośba do WSZYSTKICH.

Panowie i Panie skończyły się czasy poprawiania pozycji w pop. Teraz najważniejsze jest budowa cudu i przeszkadzanie w budowie innym sojuszom, a co za tym idzie budowa wojska. Zdecydujcie czy budujecie deff czy off i niech produkcja idzie 24/24, 7/7!!! W offie ważne są teraz katasy - ma ich byc jak najwięcej bo off nawet jak się rozbije o deff to katasy rozwalają budynki!!! Gra potrwa jeszcze jakieś 4-6 tygodni w związku z tym nie ma sensu skupianie się na rozbudowie własnych osad bo to nic nie da!!! MOŻEMY WYGRAĆ TEN SERWER, ALE TYLKO WTEDY GDY BĘDZIEMY DZIAŁAĆ RAZEM, TYLKO WTEDY GDY WSZYSCY SKUPIĄ SIĘ NA DOBRU CAŁEGO SOJUSZU A NIE SWOIM WŁASNYM. Pomyślcie co będzie dla Was ważniejsze to że razem wygraliśmy serwer czy to, że zakończyliście grę na którymś tam miejscu w popie, offie czy tam deffie. Co będziecie lepiej wspominać to, że dzięki współpracy całej UNII udało sie NAM wygrać grę czy to, że zająłem 5 miejsce w popie, ale wiesz cud wybudował inny sojusz!!! Zastanówcie się nad tym i proszę, jak idzie masss o przesyłaniu zboża lub jakikolwiek inny to reagujcie na niego. Co jest lepiej opowiadać znajomym:
1. Wiesz w travianie miałem 40 wiosek i 20k wojska, ale przegrałem grę. czy:
2. Wiesz miałem 12 wiosek 5k wojska, ale razem wygraliśmy traviana na servie nr 6 - ja i koledzy z całej UNII!!!

Wiecie moim skromnym zdaniem bezsensem jest skończenie gry z wojskiem w osadzie. TO TAK JAKBY PRZEGRAĆ WOJNĘ DLATEGO, ŻE SZKODA NAM BYŁO WOJSKO WYSŁAĆ!!! ŻE SZKODA NAM BYŁO POŚWIĘCIĆ SIĘ DLA DOBRA WSZYSTKICH. W końcu ta gra ma na celu wybudowanie cudu, a nie wysokie pozycje w jakichkolwiek rankingach. Ja tam mogę miec ostatnie miejsce, mieć rozwalone wszystkie wioski i pozostać bez wojska, ale skończyć grę z poczuciem, że zrobiłem wszystko byśmy RAZEM WYGRALI!!!!!!!!!!


Pozdrawiam
ILUVATAR

acha - specjalnie wklejam to w kilku miejscach bo po prostu zależy mi na tym by jak najwięcej z Was przeczytało tą wiadomość


Dźwięki Iluvatara - moc stworzenia świata....

Offline

 

#2 2008-04-07 20:16:36

Marek Agrypa

Zarząd Sojuszu UNIA 6

8844757
Skąd: Oborniki Śląskie (Wrocław)
Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 84

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

wiadomo... Ja i duża część Unia 6TM zajmuje się męczeniem jednego z cudów pretora.

Ale ja tak naprawdę jestem tylko pionkiem w tej grze, w tym sojuszu. Więc co mam Ci odpowiedzieć?


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_6918.gif

Offline

 

#3 2008-04-07 20:40:08

Iluvatar

UNIA

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 50

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

Marek nie chodzi o odpowiedź, ale o to by WSZYSCY w końcu zrozumieli o co w tej grze chodzi. Jeśli teraz tego nie zrobimy to za 4 tygodnie będzie już za późno.

Chodzi o to byśmy Wszyscy np. puszczali fakei. Nie ważne czy gracz duży czy mały. Chodzi o to żeby na hasło "wysyłać surkę" każdy zareagował. No i chodzi o to byśmy w tej chwili szykowali się tylko i wyłącznie do obrony naszego cudaka i rozwałki cudaków konkurencyjnych. Tak jak pisałem, na tym etapie gry przejmowanie osad ma tylko sens w sytuacji gdy zabieramy go kluczowym graczom konkurencji. Rozbudowa posiadanych osad powinna w tej chwili odbywać się tylko z nadwyżek surowcowych, a cała surka powinna być przeznaczona na budowę i rozwój wojska!!! ja w miarę potrzeby mogę czasem kogoś wspomóc surką. Oby nie było zbyt daleko ode mnie bo potrzebuję handlarzy do przewozu zboża.


Dźwięki Iluvatara - moc stworzenia świata....

Offline

 

#4 2008-04-07 22:03:02

matecznik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 279

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

W pełni popieram Iluvatar.
Kto posiada opcję wysyłania "wiadomości do wszystkich" to proszę o wysłanie linku w grze to tego wątku z zaznaczeniem pilne i ważne.

Nie kopiować tej wiadomości, nie wszyscy się jeszcze na naszym forum zalogowali i być może skłoni ich to zarejestrowania.


Każda nowa informacja pogłębia moją wiedzę. Po każdej weryfikacji swojej wiedzy staję się bardziej pokorny, ponieważ uświadamiam sobie jak mało jeszcze wiem.

Offline

 

#5 2008-04-07 22:10:40

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 161

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

w 14TM poszło
aż chwyta za serce!
jeszcze Marcin wrócił... będzie dobrze!


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

#6 2008-04-08 10:59:53

Lord Mario

UNIA 6TM

Skąd: LUXP, UNIA 6
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 64

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

Witam.ja biorę udział u hornikusa wysylam fejki na riz cud katasy też w wolnym czasie przejmuje osady

Pozdrawiam. (Matecznika)


UNIA - WE ARE THE CHAMPION


GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

#7 2008-04-08 11:03:15

jarsztyk

Użytkownik

2643689
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 304

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

iluvatar dobrze piszesz  dużo ludzi sie nie angażuje tylko chroni dupska!! no ale trudno cos na to poradzić, takie osoby powinno sie wywalić z UNI, poprzejmowac ich osadki i wtedy byłby z tego pożytek.


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_4885.gif
http://r5.fodey.com/1266a363a5f3142c9ae87e47c932012cf.1.gif
www.BSComputers.pl - Sklep internetowy z telewizorami, komputerami, sprzętem rtv, odtwarzaczami mp3, mp4.

Offline

 

#8 2008-04-08 14:18:23

Marek Agrypa

Zarząd Sojuszu UNIA 6

8844757
Skąd: Oborniki Śląskie (Wrocław)
Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 84

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

jeśli takie osoby byśmy wywalali z Unii to poszłaby może nawet połowa...

Ostatnio edytowany przez Marek Agrypa (2008-04-08 14:32:02)


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_6918.gif

Offline

 

#9 2008-04-08 15:40:11

Iluvatar

UNIA

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 50

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

nikogo nie wywalajmy bo nie o to mi chodzi!!!
chciałbym po prostu, aby każdy z wielkiej koalicji UNIA zrozumiał o co chodzi w tej grze i oddał serce w walce o wygraną!!!


Ja wiem na pewno, że robię tyle ile mogę dla dobra sojuszu!!!

Nawet ostatnio jak była prośba o deff dla cudu to przestałem bronić nowo zdobytej wioski i mi ją odbili. Ale  wiecie co - olewam to - najważniejsze że dzięki naszej współpracy off który szedł na cudaka roztrzaskał się jak stateczek z zapałek na ostrych skałach!!! I wiecie co ma z tego większą frajdę i satysfakcję niż miałbym z obrony swojej wioski!!!

Jedyne co jesst teraz ważne to współpraca i jeszcze raz współpraca!!!

ZRÓBMY WSZYSTKO BYŚMY RAZEM WYGRALI TEGO SERVA!!!


Dźwięki Iluvatara - moc stworzenia świata....

Offline

 

#10 2008-04-08 17:59:14

malycha74

UNIA 11

Skąd: Szamotuły
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 76

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

Popieram.
W mojej okolicy i okolicy cudu koło mnie dosłownie za miedzą jest dośc dużo osad RIZ O-Z ale pomalutku zbieram offa i zacznę przejmować albo kasować te osady bo jak na mnie są dośc dużym zagrożeniem dla cudu.Poprzedni mój deff stoi w cudzie a teraz trzaskam następny .Jak zaczne atakować RIZ to wykorzystam go do obrony albo podeśle do cudu :)Pozdrawiam wszystkich GRAJąCYCH  a  nie tylko obecnych na tym serwerze


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl6_68528.gif

Offline

 

#11 2008-04-08 21:15:41

kloniks

UNIA 5

4176875
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 51

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

tak trzymać , sam robie w 2 osadach deffa non stop i wysyłam do cudu , wydaje mi sie że graczy kturzy nie są atakowanii jest cały ogrom np ja co mogą poświęcić deffa bez problemu , gracze najsłabsi np ponirzej 5000popa powinni zaprzestać stukania offa i zabrać się za deff , bo nawet gdyby było nie wiem ile czasu to w tych osadach nie wyżywią offa liczącego się na tym etapie gry.
proponuje aby karzdy gracz np zrobił deffa w ilości min 10% popa na rzecz cudu .

Offline

 

#12 2008-04-08 23:30:52

jarsztyk

Użytkownik

2643689
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 304

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

kloniks  mam 35 osad z czego 3 mam offowe, reszta to deff i w 3/4 osad w kuźni na 20 lvl-u.
na chwilę obecną posiadam duzo deffa prawie 200 procent popa...(może nie powinienem tego pisać) i wydaje mi sie że teraz nie ma sensu zaczynać robić off, chodzi o obronę cudu wiec wiekszość powinna przestawić sie na produkcję wojsk deff, a spore offy w UNI jeszcze są które będą miały za zadanie wpadać do innych cudów...


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_4885.gif
http://r5.fodey.com/1266a363a5f3142c9ae87e47c932012cf.1.gif
www.BSComputers.pl - Sklep internetowy z telewizorami, komputerami, sprzętem rtv, odtwarzaczami mp3, mp4.

Offline

 

#13 2008-04-09 12:18:02

kloniks

UNIA 5

4176875
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 51

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

wiekszość tak ale nie wszyscy podejrzewam że gdyby poszedł zmasowany atak an nasz sojusz oraz na cud to wiekszość graczy zachowa deffa dla siebie , a nie wyśle do cudu . Ja jusz offa zagrażającemu cudowi nie wystukam ale można odwrucić sytuacię i w pewnym momęcie przeprowadzić zmasowany atak na koalicię wrogą , najpierw zmasowany atak na poszczegulnych graczy aby u siebie ustawili deffy , a może nawet część cofneli z cudu , a następnie chwilę po tym najpotęrzniejsze armie mogłyby zaatakowac cud. Armie deffensywne wroga poustawiane w lokalne deffy nie zdążtły by zostać cofnięte do osad macierzystych i wysłane do cudu . Odnośnie deffa to chyba na teraz jest warzniejszy , szczegulnie po wyczynie dzisiejszej nocy . Co do poprzedniego mojego posta to chodziło mi głuwnie o słabszych graczy , aby nie stawiali sobie za cel przetrwania do końca serwera , a reszta niech się dzieje co chce .
  Ładne wojo graczu jarsztyk widze że niejedną armię wykasowałbyś sam.

Ostatnio edytowany przez kloniks (2008-04-09 12:20:20)

Offline

 

#14 2008-04-09 13:20:08

jarsztyk

Użytkownik

2643689
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 304

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

no jak najbardziej potwierdzam to co napisałeś, najważniejsza jest obrona cudu i przy ataku przypuśćmy 2 k katasek można naprawdę sporo szkód wyrzadzic, widac po atakach darkmona i adama...


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_4885.gif
http://r5.fodey.com/1266a363a5f3142c9ae87e47c932012cf.1.gif
www.BSComputers.pl - Sklep internetowy z telewizorami, komputerami, sprzętem rtv, odtwarzaczami mp3, mp4.

Offline

 

#15 2008-04-12 17:38:32

pawello

UNIA 3

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 48

Re: WAŻNE INFORMACJE!!!

Bravo Jarsztyk trochę woja uzbierałeś jak to żywisz?
Myślę również że trzeba będzie niedługo przyhamować rozwój niektórych cudaków
Musi się w końcu coś dziać.
A poza tym to my mamy zbudować cud jako pierwsi.


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_3992.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sgaming.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl