Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-03-29 12:42:19

bodeq

UNIA 1

2676205
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 95

Kontrataki

Proponuje by wpisywać tu nicki graczy, którzy atakują nasze cudaki potem będzie łatwo znaleźć takiego delikwenta i przeprowadzić odpowiednie kontry. Wpisujcie to w formacie:
1)nazwa gracza
2)koordynaty
3)sojusz


Zawsze wierny LuxP:) Witam współsojuszników z ZKS, NEW, UNIPER
http://pl.youtube.com/watch?v=xfTnlbq0KVA

Offline

 

#2 2008-04-06 19:30:37

bodeq

UNIA 1

2676205
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 95

Re: Kontrataki

Widzę, tu cisza przepraszam czy my mamy w ogóle jakiś plan jakiś podział na graczy, którzy budują Cudy na tych, którzy są w obwodzie na tych, którzy budują tylko wojska off do walki z innymi nic się nie dzieje wszyscy spoczęli  na laurach trzeba się obudzić jak najszybciej bo zdobycie 3 planów konstrukcyjnych to wielka porażka i zarazem ostrzeżenie. Na razie mam wrażenie że nic się nie dzieje Ci co budują cud zostali pozostawieni trochę samym sobie co z resztą graczami nie związanymi bezpośrednio z budową cudu ponieważ mają daleko do cudów?? Przecież unia zrzesza ogromną masę graczy a nie tych powiedzmy 100 najbardziej zaangażowanych. Już mamy opóźnienia VU ma już 8 poziom cudu i idą jak burza a my daleko w lesie ok może trochę panikuje ale do końca gry nie zostało dużo czasu teraz będziemy kombinować jak odbić plany i będziemy bawić się w kotka i myszkę. Według mnie wszystko idzie w złym kierunku


Zawsze wierny LuxP:) Witam współsojuszników z ZKS, NEW, UNIPER
http://pl.youtube.com/watch?v=xfTnlbq0KVA

Offline

 

#3 2008-04-07 11:20:46

kloniks

UNIA 5

4176875
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 51

Re: Kontrataki

może nie wszystko ale nie jest wesoło , w mojej okolicy np osady z cudem nie przejmowaliśmy , do zadnego cudu nie jesteśmy przydzieleni , czasem szefostwo puszcza mass co wysłac i gdzie , ale nie mamy konkretnych zadań .
Cześć osub narzeka na szefostwo , ale nie wiem czy akurat ono nawaliło , czy napewno oni mieli czym zarządzać , nie będzie tak że oni dla nas coś zrobią żebyśmy my mieli , czy na akcjie ogłoszone przez nich zgłosiliście sie
proponuje żeby osoby np poniżej 5000 popa tłukły tylko deffa w swoich osadach oraz 10 najwiękrzych graczy z karzdego sojuszu tylko offa

Offline

 

#4 2008-04-07 11:23:49

kloniks

UNIA 5

4176875
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 51

Re: Kontrataki

karzdy sojusz teraz powinien mieć konkretne zadania , a nie jak jest teraz że wszystcy jesteśmy do wszystkiego , bo to pokazuje do czego w końcu jesteśmy

Offline

 

#5 2008-04-07 12:51:13

Agamemnon2

UNIA 12

570372
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 195

Re: Kontrataki

bodeq napisał:

Widzę, tu cisza przepraszam czy my mamy w ogóle jakiś plan jakiś podział na graczy, którzy budują Cudy na tych, którzy są w obwodzie na tych, którzy budują tylko wojska off do walki z innymi nic się nie dzieje wszyscy spoczęli  na laurach trzeba się obudzić jak najszybciej bo zdobycie 3 planów konstrukcyjnych to wielka porażka i zarazem ostrzeżenie. Na razie mam wrażenie że nic się nie dzieje Ci co budują cud zostali pozostawieni trochę samym sobie co z resztą graczami nie związanymi bezpośrednio z budową cudu ponieważ mają daleko do cudów?? Przecież unia zrzesza ogromną masę graczy a nie tych powiedzmy 100 najbardziej zaangażowanych. Już mamy opóźnienia VU ma już 8 poziom cudu i idą jak burza a my daleko w lesie ok może trochę panikuje ale do końca gry nie zostało dużo czasu teraz będziemy kombinować jak odbić plany i będziemy bawić się w kotka i myszkę. Według mnie wszystko idzie w złym kierunku

każdy musi zadbać sam o siebie, wielka globalizacja się nie sprawdza.

Offline

 

#6 2008-04-07 13:19:09

Gaur

CBA UNIA

244911
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 175

Re: Kontrataki

bodeq napisał:

Już mamy opóźnienia VU ma już 8 poziom cudu i idą jak burza a my daleko w lesie

dajcie już spokój z tymi poziomami cudów, ile razy można tłumaczyć, że i tak trzeba wybudować wszystkie budynki i kolejność nie ma znaczenia
liczyć będzie się tak naprawdę to ile kto komu zburzy budynków

Offline

 

#7 2008-04-07 15:39:42

bodeq

UNIA 1

2676205
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 95

Re: Kontrataki

gaur masz racje to akurat bajka ważniejsza jest organizacja całej unii i o to mi głównie chodzi ja osobiście nie widzę by reorganizacja w tym względzie coś pomogła. Wiem może się czepiam i pisze rzeczy oklepane ale w LuxP wszystko było wiadomo każdy znał swoje miejsce wszystkie akcje militarne były zaplanowane co do sekundy a tu nikt nic nie wie rozumiem, że nie wszystko można zdradzać ale podstawowe rzeczy są niezbędne! Raportów jest na forum tyle co kot napłakał jeśli ludzie nie widzą rezultatów gry unii to spada morale. Coraz częściej słyszę głosy unitów którzy mają dość gry i zastanawiają się czy nie skasować konta coś trzeba z tym zrobić!!!


Zawsze wierny LuxP:) Witam współsojuszników z ZKS, NEW, UNIPER
http://pl.youtube.com/watch?v=xfTnlbq0KVA

Offline

 

#8 2008-04-07 16:56:56

malycha74

UNIA 11

Skąd: Szamotuły
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 76

Re: Kontrataki

Panowie i Panie a może plan jest zły.Mamy 3 plany i płaczemy że niestarczy nam to do dokończenia cudu .Na jeden na 100 % nam starczy.Chcemy wygrać po prostu ten serwer czy nie  ? Czy każdy kto posiada osadke z cudem musi go zbudować ?.Ile cudów potrzeba by wygrać?. JEDEN ! .Czy zależy nam na tym co powiedzą inni spoza unii?.Eee bo unia zbudowała cud jako pierwsza ale mieli tylko 1 osadę. No to co z tego niech mówią liczy sie pierwszy cud.Zagrajmy taktycznie .Wybieramy 1 osadkę w której powstanie nasz cud .Inne te które mają po 1 planie budują sie nadal ale delikatnie.Po jakimś czasie przeżucamy 2 plan do tej osady w której ma powstać prawdziwy cud  i po kłopotach z planami a raczej ich brakiem.Reszta całego ogromnego sojuszu skupia sie na dostawach surowców i podsyłania wojska.Możemy szybko dokonać tego wyboru tej osady a wtedy połowa sojuszu zajmie sie tym co najbardziej lubi w tej grze WOJNA  - NISZCZENIEM (NIE CUDóW INNYCH   ALE KASOWANIEM OSAD WROGICH SOJUSZóW) JEśLI WYMAżEMY IM PO 1/2 GRACZY Z SOJUSZóW TO JAK WYBUDUJą SWOJE CUDY?.MY MAJąC TYLKO JEDNA OSADKE Z CUDEM MAMY ZUPEłNY KOMFORT JEśLI CHODZI O DOSTAWY WOJSKA I SUROWCóW .Na obecną chwilę unia niewygląda za wesoło


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl6_68528.gif

Offline

 

#9 2008-04-07 17:29:23

bodeq

UNIA 1

2676205
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 95

Re: Kontrataki

malycha74 o to chodzi by była ogólna koncepcja plan działania dla całej Unii. A co do planów to według rankingu jesteśmy najsilniejszym sojuszem czemu mielibyśmy nie odbić planów??


Zawsze wierny LuxP:) Witam współsojuszników z ZKS, NEW, UNIPER
http://pl.youtube.com/watch?v=xfTnlbq0KVA

Offline

 

#10 2008-04-07 19:07:02

malycha74

UNIA 11

Skąd: Szamotuły
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 76

Re: Kontrataki

Ja jestem jak najbardziej za ale troszke ich potrzebujemy biorąc pod uwagę liczbę naszych osad z cudami


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl6_68528.gif

Offline

 

#11 2008-04-13 20:14:01

QbaIII

UNIA 12

5540990
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 7

Re: Kontrataki

Nie wiem jak wy,ale za zająłem się rozwalaniem spichlerzy w osadach przy cudzie ~VU++CK~ (0|75).
Spodziewałem się niezłego defa i wysłałem sporo piechoty,a tu sie okazało,ze w osadzie nie było defa(tylko pałki i wódz),za to było duzo zboza i surki Myślę,że gdyby tak 20-30 osób zajęło się rozwalaniem osad przy cudach,to w ciągu 2-3 dni cud zostałby odcięty od większość dostaw,wiec jego budowa zostałaby spowolniona.
Przed chwilą poszły kolejne ataki na dwie osady(dobudowałem katas).Poniżej macie raport z mojego pierwszego ataku.

http://travilog.org.ua/pl/5463891/f0320 … 86b0ab64bc

Ostatnio edytowany przez QbaIII (2008-04-13 20:14:58)

Offline

 

#12 2008-04-13 22:39:05

bodeq

UNIA 1

2676205
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 95

Re: Kontrataki

Świetny atak gratuluje QbaIII ale musielibyśmy się liczyć z odwetem po takim ataku a według mnie nasze osady przy cudzie są tak samo słabo chronione


Zawsze wierny LuxP:) Witam współsojuszników z ZKS, NEW, UNIPER
http://pl.youtube.com/watch?v=xfTnlbq0KVA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kraina-pokemon.pun.pl www.nizaryci.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl www.sgaming.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl