Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-05-22 21:20:14

Darkmon

UNIA 1

Skąd: LONDYN
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 142

W jakich sojuszach byliście?

Mój pierwszy sojusz to IMPERIOR, pózniej sie rozdzieliliśmy i zostało powołane IMPER-Pd. Nastepnie była zmiana nazwy na BoS. W tych sojuszach grałem razem z Silencer, którą wspominam bardzo miło.
Następnie odeszłem z sojuszu i Lady katherine z LuxP napisała do mnie abym przyjął sie w szeregi Luksjan co uczyniłem z wielką przyjemnoscią. Czasy w LuxP wspominam wspaniale, zgranie i zżyłośc ludzi. Dla nich mogłem stracic całego deffa lub offa bez mrugnięcia okiem. Wstać w Środku nocy aby wysłac wojska na skoordynowany atak co do sekundy... Ehhh...
Po fuzji jestem w UNII 6 i wygrałem Cud razem z innymi Unitami.


Życie jest piękne i bolesne.
Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy...

GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

#2 2008-05-22 21:31:58

YodaX

UNIA 10

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 165

Re: W jakich sojuszach byliście?

Od początku na dobre i na złe Sp@rtans

Sempre fi przyjaciele


Kto się broni pisać o deff* ( * 1k deffa - wieczysta rezerwacja dla grimalkin )

Offline

 

#3 2008-05-22 21:32:46

malycha74

UNIA 11

Skąd: Szamotuły
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 76

Re: W jakich sojuszach byliście?

AQnG to mój pierwszy sojusz później pod wpływem "delikatnej perswazji " znalazłem się w LuxP .
Po prostu   LuxP 4 miało ochotę na mojego 15c a ja nie chciałem go oddać.Pod koniec obrony jak już ledwo dychałem napisałem do mundka  czy nie było by lepiej jak by taki waleczny gracz był w ich sojuszu i mundek mnie docenił i przyjął - wtedy zaczęło sie prawdziwe granie .Niema co wspominać bo łezka w oku się kręci - było wspaniale. Następuje połączenie i już jestem w Uni 11S - Wy też byliście wspaniali ,fajnie się z wami grało ,zawsze pomogliście  - Dzięki wam Wszystkim


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl6_68528.gif

Offline

 

#4 2008-05-22 21:37:46

Zarim von Drago

Zarząd UNIA 7

612064
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 191

Re: W jakich sojuszach byliście?

od początku Sp@rtans !!!
głownie dlatego że bałem sie paxbas i iluvatara moich sąsiadów , mieli za silne osady więc schowałem sie w Sp@rtans I a potem tą akademią kierowałem

na początku miałem jakiś przelotny sojusz, tradycyjnie by farmienia od sąsiadów uniknąć, ale nawet nazwy nie pamiętam.


Pozdrawiam
Zarim Samael I von Drago

Offline

 

#5 2008-05-22 23:08:32

Arti-30

Zarząd UNIA 9

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 108

Re: W jakich sojuszach byliście?

no ja w Cosjaw ,Cyst,AL&RA, ZKS VI i UNII
No i serwer zdobyty żadnej decyzji nie żałuję


http://cry.travianteam.com/sig-1-pl-2-pl6_61149.gif

Offline

 

#6 2008-05-22 23:10:28

RoshaQ

UNIA 12

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 57

Re: W jakich sojuszach byliście?

no to ja teraz  MORR potem RIMM po rozpadzie RIMM przeszedlem do LUXP i UNIA

Offline

 

#7 2008-05-22 23:55:14

Queia

UNIA 6

1919328
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 123

Re: W jakich sojuszach byliście?

No to ja żadnym sojuszem poza LuxP przed Unią się pochwalić nie mogę;) ... ale czy to źle;)


http://images28.fotosik.pl/156/60bfb4b31420c824.jpg

Offline

 

#8 2008-05-23 00:03:13

kondziczek

Zarząd UNIA 13

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 39

Re: W jakich sojuszach byliście?

Mój pierwszy sojusz to nieistniejący SSI-Szlachetni Sarmaci


Odrzućmy wszystko co nas dzieli i bierzmy wszystko co nas łączy

Offline

 

#9 2008-05-23 00:18:40

mona

UNIA 6

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 92

Re: W jakich sojuszach byliście?

Ja nieco ponad miesiąc grałam bez sojuszu, a ponieważ trafiłam do traviana przez przypadek byłam święcie przekonana, że tu grają tylko dzieci i do żadnego sojuszu wstępować nie będę.
Czytałam sobie z ciekawości opisy różnych okolicznych sojuszy i opis sojuszu LuxP wyróżniał się na tym tle i nie pasował mi do mojej teorii, że grają tu tylko dzieci Upatrzyłam sobie ten sojusz jako ewentualną alternatywę na przyszłość odrzucając napływające do mojej ambasady oferty okolicznych sojuszy.
Za kilka dni napisał do mnie matecznik, z czego się bardzo ucieszyłam i po wymianie krótkiej korespondencji, byłam już pewna, że to dobry wybór
Chociaż muszę przyznać, że przeżyłam chwilę zwątpienia i buntu kiedy to może godzinę po wstąpieniu w szeregi LuxP LadyK. wysłała mi wiadomość, że gdzieś tam mam wysyłać moje (jakże cenne na początku gry) surowce - pomyślałam "no nieźle się zaczyna "

...a swojego żywota travianowego dokonałam w UNIA 6

Offline

 

#10 2008-05-23 01:06:13

annkkaa

UNIA 6

Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 5

Re: W jakich sojuszach byliście?

u mnie było troszkę śmiesznie grałam sobie grzecznie nikomu nie zawadzałam co raz dostałam łomot od sąsiadów do momentu gdy
Unkhas mnie zaatakował no i jak się obroniłam to zaprosił mnie w szeregi LuxP

Offline

 

#11 2008-05-23 01:19:12

atanaryk

UNIA

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 5

Re: W jakich sojuszach byliście?

AV- to zalążek gdzie uczyłem się co i gdzie się klika.
Naprawdę fajna gra zaczeła się od PiZ , to był naprawdę  zgrany sojusz zdolny do poświęceń i zabawy. A potem LRC - bardzo szanuje ten sojusz . To właśnie LRC wniosło do Spartans znakomitą organizację, siłę i taktykę a nowa nazwa połączonych Sparta-LRC  przyjęła się od pierwszego członu i tak zostało Spartans ( pozdrawiam Tsu chi który nie mógł zagrać z nami do końca) . Następne moje dzieje to system przekształceń i fuzji prowadzący przez ZKS do Unii.

Offline

 

#12 2008-05-23 08:00:15

Mate123

Zarząd UNIA 7

5469767
Call me!
Skąd: Bielcza
Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 134

Re: W jakich sojuszach byliście?

na początku to był jskid ZK-MSD czy jakos tak, potem przeniosłem sie do ... RiZ PN i tam barzdo długo grałem. No i potem juz najlepsze czasy w LuxP 4 i LuxP 01 a potem to juz cały czas UNIA 7TM

P.S
Mona ja tez byłem przekonoany ze tylko tacy jak ja w to graja

Ostatnio edytowany przez Mate123 (2008-05-23 08:01:16)


...:::M@te:::...

http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_36581.gif
http://img352.imageshack.us/img352/3751/real2ii3.jpg

Offline

 

#13 2008-05-23 08:04:01

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 161

Re: W jakich sojuszach byliście?

U mnie jak u Darkomna... Imperior potem BoS - malutki lokalny sojusz zlożony z dobrze współpracujacych ze soba ludzi. Łoiło nas tedy Sp@rtans nomen omen... a my dzielnie sie broniliśmy i nie było na nas bata! Powoli organizowali już całego soja żeby nas wykończyć, ale tworzyła się wtedy nowa akademia i gorczes zaproponował żebyśmy wstapili... A że nasz czarny koń zawodów - Darkmon poszedł sobie do LuxP to nie mielismy wyboru...Potem Dude zrezygnował i został mi tylko jeden oddany sąsiad - Thanedd, ale w końcówce musiał zakończyc grę, więc ponownie dokończył ją na tym koncie Dude - Krzysiek super ze wrócileś i wygralismy razem tego serwa
A w Sp@rtans II powoli zawierałam nowe znajomości i dopiero wtedy zrozumiałam że frajdę mieli z walki z nami i ze grając z nimi w takim stulu sama bede się dobrze bawić Kolejny etap - dostałam stanowisko Dyplomaty już w ZKS II, potem gorczes odszedł do głównego i Wodzem został kociam18, który też poszedł w jego ślady i wkopal mnie w to najwyższe stanowisko
Serwer trwał, pojawiły się reorganizacje chrisa (kawał dobrej roboty-gratulacje chris) powoli zbliżał się czas kiedy trzeba było mysleć o cudzie... Troszkę bylismy nie przygotowani, poszperalam po mapie i praktycznie każde lokacje były obstawione, a w naszej ćwiartce nic sie nie działo. Tak więc razem z jack73 zaczęlismy robic przygotowania do zabudowania okreslonych cordów... no i dostałam stanowisko Wonder Woman (z pozdroweniami Marcinku )
A potem fuzja z LuxP, New, Unniper... Od początku byłam ZA! i gdzieś tam swój głos w to włozylam... Akademi przybierała różne nazwy az w ostatecznosci jako UNIA 14TM wpieraliśmy Pierożka i quest
W efekcie końcowym zostałam wyróżniona i dostałam zapa do głównego i finiszuję z 100 lvl cudu Gaura w sojuszu UNIA !

pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia na s5
Silencer - Wonder Woman


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

#14 2008-05-23 09:39:44

henry1291

UNIA 15

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 2

Re: W jakich sojuszach byliście?

Ja byłem najpierw w małym sojuszu Legion Śmierci, później, gdyż sojusz zaczął się rozpadać, przeniosłem się do &AL-RA&!. Następnie krótki epizod w UD, później UD4. Gdy UD i jego akademie stały się obiektem licznych ataków, nasz dowódca UD4 zaproponował sojusz z LuxP i powstał sojusz LuxP P. Następnie w wyniku fuzji byłem w róźnych sojuszach Unii i od 24 marca do końca gry byłem w Unia 9TM.

Offline

 

#15 2008-05-23 09:59:47

macgregor

UNIA 1

Skąd: Prudnik
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 40

Re: W jakich sojuszach byliście?

A-W-F    -     LuxP    -    Unia30T

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nizaryci.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl www.sgaming.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl