Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-05-21 20:41:38

maj5

UNIA 13

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 8

No i ...koniec...;)

Wygląda na to, że lada moment przyjdzie się nam pożegnać z s6...... trzeba przyznać, że  gra była dla mnie ciekawym przeżyciem , zwłaszcza w początkowym i środkowym jej okresie, ale podobno jest tak na wszystkich serwerach, że końcówka nie dla wszystkich bywa ekscytująca... Miałam szczęście i zaszczyt przynależeć do jednych z najlepszych sojuszy na s6: Ravens, ZK-S i oczywiście UNIA.  Dziękuję wszystkim , za "wspólną" grę, spędzony czas przy kompie i wspieranie w trudnych momentach...
„przenoszącym” się na s5 życzę ponownego zwycięstwa. Podobno do trzech razy sztuka... Ja pasuję.....i mam nadzieję, ze wytrwam w postanowieniu..
Pozdrawiam
Majka

Offline

 

#2 2008-05-21 21:00:16

gabriel54

UNIA 11

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 6

Re: No i ...koniec...;)

Spędziłem przy kompie rok...i aż boję się pomyśleć co to będzie,gdy zbudzę się rano i nie trzeba będzie wysyłać wojsk ani zboża..Nie będą czekać na mnie pilne massy ,wogóle nikt,niczego nie będzie chcieć..?Horror....Wszystkich sojuszników gorąco pozdrawiam,szczególnie tych z pod znaku LuxP.Spędziłem z Wami sporo dni i nocy,poznałem masę ciekawych ludzi.Szczególnie gorąco pozdrawiam moich najbliższych(na serwerze)sąsiadów-zero1 i magrat_garlick-wiele im zawdzięczam.!..I do zobaczenia w wirtualnej rzeczywistości innych serwerów i gier...Mój nick nie będzie się zmieniał..


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_35669.gif

Offline

 

#3 2008-05-21 21:09:00

Zarim von Drago

Zarząd UNIA 7

612064
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 191

Re: No i ...koniec...;)

a ja się załamię po prostu
nie będzie już posyłania massów denerwowania VU i ++, nudno będzie... chcę dalej moją akademię mocy


Pozdrawiam
Zarim Samael I von Drago

Offline

 

#4 2008-05-21 21:36:47

Francuz

UNIA 10

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 9

Re: No i ...koniec...;)

Ja zaczalem na s6 niecaly rok temu, to moj pierwszy serwer a wspomnienia zostana po nim piekne. Od poczatku praktycznie siedzialem w Sp@rcie, najpierw dumnie w aSp@rcie, pozniej te wszystkie reorganizacje i jakos chyba dotrwalem... z koncem s6 straszny smutek mnie ogarnia i jakos tak dziwnie sie czuje... ehh, za szybko, moglby ten nasz classic kochany trwac w nieskonczonosc ten żal z konca serwera przycmiewa mi radosc z wygranej szkoda mi bardzo

wszystkich ludzi ktorych poznalem tutaj: dziekuje za wspolna gre! za wszystko dziekuje mojej kochanej akademii za swietne akcje deff za czasow mojej świetnośći na stanowisku koordynatora def ! Perek, bestia007, Picia, andzik6, hitpoint, grimalkin i inni DZIEKUJE!

do zobaczenia (?) na kolejnym s6 (?)

Ostatnio edytowany przez Francuz (2008-05-21 21:37:38)

Offline

 

#5 2008-05-21 22:57:00

Darkmon

UNIA 1

Skąd: LONDYN
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 142

Re: No i ...koniec...;)

Ja również dziękuję wszystkiim za wspaniałą wspólna grę. To już cały rok...

Zawsze Kochane LuxP.


Życie jest piękne i bolesne.
Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy...

GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

#6 2008-05-21 23:15:27

Siberius Silva

UNIA 1

4095664
Call me!
Skąd: Siechnice/Kraków
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 10

Re: No i ...koniec...;)

Bardzo chciałam Wszystkim podziękować za wspólną grę.Wiele przez ten rok sie zdarzyło ,zarówno w travianie jak i w życiu osobistym. Szczególne podziękowania dla Matecznika ,Zbyszczka i Roberrta za pomoc jaka otrzymałam od nich.Są to wspaniali ludzie którzy poświęcali czas na problemy innych.Chce tez podziękować graczom z sojuszu Lux P i Unia 30T.Miło było z wami grac przez ten rok.Był to dla mnie zaszczyt.

AVE Lux P

Ostatnio edytowany przez Siberius Silva (2008-05-21 23:49:43)


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_27906.gif

Offline

 

#7 2008-05-21 23:18:32

magrat_garlick

UNIA 11

Skąd: Glasgow
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 1

Re: No i ...koniec...;)

gabriel54 napisał:

Spędziłem przy kompie rok...i aż boję się pomyśleć co to będzie,gdy zbudzę się rano i nie trzeba będzie wysyłać wojsk ani zboża..Nie będą czekać na mnie pilne massy ,wogóle nikt,niczego nie będzie chcieć..?Horror...

Mam tak samo. Czym ja wypełnię lukę czasową, która powstanie? Rodzina się ucieszy

Gabriel, wielkie dzięki za wsparcie i za to, że zawsze można było na ciebie liczyć.

I dzięki wszystkim współgraczom za świetną zabawę.
Do zobaczenia na innych serwerach.
Podrawiam, Aga.


Ależ wodzu, co wódz!

Offline

 

#8 2008-05-21 23:25:36

Lord Mario

UNIA 6TM

Skąd: LUXP, UNIA 6
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 64

Re: No i ...koniec...;)

Dziękuję wszystkim za grę  to prawie rok minął,a szczególnie ( matecznik,zbyszczek,darki,Queia,Karczmarz,) oraz wszystkich UNITÓW,

Zawsze wierny LUXP


UNIA - WE ARE THE CHAMPION


GRUPA BOJOWA II - Dowódca "QUEIA"

Offline

 

#9 2008-05-21 23:27:45

lnovak

UNIA 5

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 3

Re: No i ...koniec...;)

witam i dziękuję  za wspólną grę zaczęło się od SPG, UD, ZK-S No i na koniec UNIA3TM DZIĘKI

Offline

 

#10 2008-05-21 23:39:40

apa

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 78

Re: No i ...koniec...;)

Ja również dziękuję Wam wszystkim za miniony rok ( choć w moim przypadku, to tak naprawdę 11 miesięcy ), Dziękuję wszystkim z mojego byłego sojuszu LuxP, również z byłego sojuszu ZK-S, z byłego NEW i byłego UNIPERA, a późniejszej naszej wspólnej UNII.

Dzięki..


-------------------------------------------------------------------------------
http://img88.imageshack.us/img88/4669/userbar618193lw3.gif

Offline

 

#11 2008-05-22 00:01:52

bodeq

UNIA 1

2676205
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 95

Re: No i ...koniec...;)

Łezka kręci się w oku. Rok z życia wyjęty ale to był dobry rok chętnie bym jeszcze raz zaczął grać ale w najbliższym czasie się nie skusze, teraz muszę skupić się na pisaniu pracy mgr bo mam jeszcze miesiąc:) Bardzo wam dziękuje za wspólną grę miałem szczęście, że trafiłem na wspaniałych ludzi z LUXP byliście świetni. Gratuluje Unii mimo różnych sporów dotrwaliśmy do szczęśliwego końca:) Pozdrawiam
AVE luxP


Zawsze wierny LuxP:) Witam współsojuszników z ZKS, NEW, UNIPER
http://pl.youtube.com/watch?v=xfTnlbq0KVA

Offline

 

#12 2008-05-22 00:10:38

zbyszczek

Dyplomata UNII

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 140

Re: No i ...koniec...;)

Zacząłem grę w Traviana rok temu ze świadomością "ale super gierka - 2 razy dziennie zajrzę i kliknę jakiś budyneczek ". Dopiero później okazało się jak bardzo się myliłem. Najfajniejszą dla mnie cechą tej gry stał się jej "socjalny" charakter - konieczność współpracy obcych sobie z początku ludzi, umiejętność zebrania ich pod jedną flagą i wspólne dążenie do sukcesu nieosiągalnego w pojedynkę. Każdy musiał z siebie coś dać. Za poczucie, że mogę liczyć na sojuszników, za tę wspaniałą przygodę dziękuję Arturowi (matecznik) i Robertowi (roberrt) (bez Was LuxP nie byłoby LuxP), Bożenie (bosa24) (bez Ciebie moje konto nie wyglądałoby tak kwitnąco w czasie moich nierzadkich wyjazdów), całemu staremu LuxP (szczególnie Mooroo, mona, Siuza, ONW, Kerad75, wazonik, Kristoffo, Kalanos, Mundek74, airmichael, apa za wsparcie i pomoc w tworzeniu i prowadzeniu rosnącej koalicji), Ani (Georgina) za to, że zaufała mi, iż LuxP to dobry wybór, wytrwała w tym zaufaniu pomimo zakrętów historii i mam nadzieję się nie zawiodła . Wszystkim chłopakom i nie tylko z ZK-S (MarcinL, Gaur, Grand Reaper, the best chris, Silencer, YodaX) - daliście się przekonać, że LuxP będące na 40 miejscu w rankingu to może być dobry partner dla 3 wówczas Sp@rtans i jak się okazało to był dobry wybór

Dziękuję wszystkim niewymienionym powyżej graczom UNII i nie tylko - bo bez Was także tej przygody bym nie przeżył. Każdy coś wniósł i to pozwoliło razem dotrwać nam do zwycięskiego końca. Gratulacje, tym, którym jeszcze Traviana mało życzę podobnie oddanych sojuszników i wielkich sukcesów na innych serwerach. Pozostałym - spokojnego odwyku

Pozdrawiam

Piotrek.

Ps. moje gg to 2064563.

Offline

 

#13 2008-05-22 00:13:16

atanaryk

UNIA

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 5

Re: No i ...koniec...;)

Niech i ja coś napiszę. Świetnie się z Wami grało drodzy Unici. Czasem mnie tylko niesłychanie dziwiło że były tu wątpliwości w naszą potęgę . Chociaż ostatnio zdziwiłem się również, że nasi oponenci próbowali nam dorównać . Takie miałem niezachwiane morale . Gratuluję Cudu  wszystkim Unitom,  i tym większym i tym mniejszym. Gratuluję też przeciwnikom że potrafili się zmobilizować i uczynić końcówkę arcyciekawą
Pijcie szampana bo warto a wielu z nas na pewno nie zaśnie tej nocy... w końcu to kawał życia

Offline

 

#14 2008-05-22 00:14:58

Georgina

Zarząd UNIA 11

8151536
Skąd: QUEST
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 142

Re: No i ...koniec...;)

Dziwnie sie czuje po 11 miesiacach z s6 .. w tej chwili upojoba radoscia. ale jutro ... ?

Dziekuje bardzo za gre wszystkim starym i nowym przyjaciolom i sojusznikom

No i koniec Gratki dla budowniczych u Gaura I dla wszystkich innych budowniczych cudow - naszych i 'ich'


http://cry.travianteam.com/sig-9-pl-2-pl6_38256.gif

Dzieki Wam za s6 nie mam hasla do swojego konta wiec kontakt tu lub na gg
na s5 gram jako Marel

Offline

 

#15 2008-05-22 00:35:58

freeman90

UNIA 21

8692289
Call me!
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 1

Re: No i ...koniec...;)

no ikoniec dzięki wszystkim za grę i przydałoby sie umówić tu z powrotem po restarcie nie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2forumporadniki.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl www.sgaming.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl