Sojusz UNIA

Forum Sojuszu serwera s6.travian.pl

Ogłoszenie

Pełną aktywację na Forum wykonują Administratorzy
Matecznik
siuza
MarcinL

#1 2008-04-29 22:14:11

matecznik

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 279

Nasz CUD

Def z Alamo00 (125/-126) stoi przepiękny, ale też licznik zboża zmienia się z taką prędkością, że trudno to opisać.

Musimy zadbać o nasz CUD Alamo00
Po tylu miesiącach wspólnego dążenia do zwycięstwa nie możemy doprowadzić do tego, że nam ono umknie z powodu zaniedbania.

Proszę i nakazuje o regularne dostawy zboża w małych ilościach, ale to nie do wszystkich dociera (okrutna myśl przerobienia tych kont na farmy, przechodzi mi przez myśl).

Teraz błagam o zaangażowanie. Nie liczyłem zbyt dokładnie, ale oceniam, że tylko kilkunastu graczy zapewnia 50% wyżywienia. Na około 200 kont TEORETYCZNIE przydzielonych do tego Cudu, to ta liczba jest dla mnie nieco zaskakująca.

W związku z tym liczę na to, że kilka razy dziennie, każdy z nas będzie słał mała paczkę zboża.
Liczy się nie jednorazowa wysyłka po 40k zboża, bo ona nie ma sensu, (gdy się rano zgra kilku takich graczy to istnieje niebezpieczeństwo utraty trochę zboża),  ale 4x10k w odstępach godzinnych sens już ma większy.

Za tydzień sprawdzenie, czy aktywność się poprawiała


Każda nowa informacja pogłębia moją wiedzę. Po każdej weryfikacji swojej wiedzy staję się bardziej pokorny, ponieważ uświadamiam sobie jak mało jeszcze wiem.

Offline

 

#2 2008-04-29 22:36:49

grimalkin

Gość

Re: Nasz CUD

ja juz mam dosc wysylania 3x dziennie przypominajek o ziarka sama mam juz spichlerze puste bo wysylam na krytyczne godziny (czyt. nad ranem)

 

#3 2008-04-29 22:48:20

Ona_Niema_Wacka

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 106

Re: Nasz CUD

zgadzam sie mateczniku trzeba drazyc ten temat bo nikekazdy potrafi sam sie upilnowac:)

Offline

 

#4 2008-04-30 01:43:33

fordzik1

UNIA 16

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 10

Re: Nasz CUD

nie przypuszczałem ze mamy kłopoty tego typu tak ładnie się rozwija ze żal zę to już się kończy, fakt to podejrzanie szybko idzie jedyna nadzieja to że natarowie zintensyfikują ataki na ostatnich poziomach a ze czynią to proporcjonalnie  to kolejność  zostanie zachowana ,wracając do tematu jezeli na cudzie nie kasują raportów to prosze o przygotowanie kopi z tygodnia czyli siedmiu dni to bedzie wiarygodny okres czasu. wysłanie na  ford-jacek@wa.home.pl  poswięce dzień i przedstawie szczegółowy wykaz dostaw kto i ile ,a co z tym się  zrobi i kto to juz nie moja sprawa,jednak przypuszczam ze sam fakt że jest to możliwe do zrealizowania wpłynie mobilizujaco .o cholerka idę wysłać dziś chyba zaniedbałem trochę pozdrawiam wszystkich graczy a chylę czoła przed tym co obmyślił taktykę rozwoju cudu, wiem w wiekszości to my go budujemy wszyscy! dzięki naszym dostawom to wszystko się kreci ale i strategia budowy to bardzo wazna rzecz.to niesamowite tydzień póżniej i taki przebój, ale te opóżnienie to może też częsciowo strategia?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2forumporadniki.pun.pl www.nizaryci.pun.pl www.sgaming.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl